Viedoklis par ātrajiem kredītiem NR. 24

Klientu viedoklis par ātrajiem kredītiem. Ligita no Matīšiem.

Ieguvumi no ātrajiem kredītiem

Tiem ir daudz priekšrocību, it īpaši, ja Jums ir negaidītas finansiālas problēmas, kas nekavējoties ir jāatrisina. Pirmkārt, Jūs varat ievērojami ietaupīt laiku. Otrkārt, ietaupot laiku, Jūs varat ietaupīt naudu. Jūs varat izvairīties no soda maksām par kavētiem rēķiniem vai izvairīties no lielāka kaitējuma Jūsu labsajūtai. Ja Jūs vēlaties uzlabot savu labsajūtu, kavēti maksājumi vai rēķini nepavisam nav noderīgi, to mēs visi labi zinām.

Tātad domājiet par savām finansēm, par iepriekšējo soli un saņemiet naudu, kas Jums ir nepieciešama jau šodien! Lai palīdzētu pārvaldīt negaidītas izmaksas, ātrais kredīts parasti tiek piešķirts aizņēmējiem ļoti īsā laika periodā.

Jūs varat uzzināt daudz informācijas par ātrajiem kredītiem dažādās TV reklāmās. Daļa no šīs informācijas ir negatīva, tādēļ Jums ir jāuzmanās un jāizmanto šie kredīti ar piesardzību. Ja Jūs nekļūstat par upuri negodīgiem aizdevējiem, ātrie kredīti var būt ļoti noderīgi Jūsu situācijā un ļaus Jums veiksmīgi pārvaldīt savas finanses. Šie kredīti piedāvā dažādas priekšrocības cilvēkiem, kas dzīvo parādos un kam nepieciešama īslaicīga finanšu palīdzība.

Viedoklis par ātrajiem kredītiem NR. 1

Klientu viedoklis par ātrajiem kredītiem. Arturs no Kalētiem.

Ātrais kredīts ir īstermiņa kredīts, kas var tikt dēvēts arī par SMS kredītu. Tā kā ātrais kredīts ir īstermiņa, tas ietver nelielu kredīta summu, kas parasti jāatmaksā viena mēneša laikā, kad aizņēmējs saņem nākamo algu vai kādus citus ienākumus, taču aizņēmējs parasti pats var izvēlēties kredīta atmaksas datumu. Tomēr, ja Jūs nevarat atmaksāt kredīta summu laicīgi, Jums var nākties maksāt lielas soda maksas, tostarp augstu procentu likmi. Aizņēmējs var pieprasīt pagarināt kredīta atmaksas laiku un var vienoties par laika perioda pagarināšanu ar aizdevēju; turklāt, aizņēmējam ir jāmaksā papildus maksa par kredīta atmaksas atlikšanu. Tāpēc ir labāk atmaksāt kredītu laikā, lai izvairītos no lielākiem parādiem.

Vairākas finanšu uzņēmumi sniedz ātros kredītus saviem klientiem un piešķir tos jau dažu minūšu laikā. Aizņēmējam ir jāatbilst visiem nosacījumiem, lai varētu izmantot ātros kredītus. Pirmais nosacījums ir tāds, ka aizņēmējam ir jābūt nodarbinātam ar fiksētu ienākumu avotu. Otrkārt, viņam ir jābūt pilngadīgam. Treškārt, viņam ir jābūt aktīvam bankas kontam, lai kredīta summa varētu tikt tieši nosūtīta uz viņa bankas kontu. Visiem ir nepieciešama laba kredītvēsture!

Pieteikuma apstrāde aizņem tikai dažas minūtes un pēc tam, kad kredīts ir apstiprināts, aizņēmējs var izmantot kredīta summu pēc saviem ieskatiem. Aizņēmējam ir jāpatur prātā procentu maksas, pirms pieteikšanās kredītam no jebkura uzņēmuma, un jāizlasa arī uzņēmuma politika. Ātrajiem kredītiem ir viegli pieteikties un tos ir viegli iegūt.

Maksātspējas izvērtēšana un padomi

Noderīgi padomi, kas jāievēro:

Rūpīgi izprotiet finanšu iespējas

Lai iegūtu labāko un saprātīgāko piedāvājumu, Jums ir jāzina svarīgi fakti par to, kā ir iespējams ļoti ātri tikt pie kārotās naudas. Jums jāsaprot, ka šie kredīti tiek piedāvāti bez ķīlas un dokumentu aizpildīšanas. Tas nozīmē, ka Jūs varat iegūt kredītu, aizpildot vienkāršu pieteikuma veidlapu aizdevēja mājas lapā, ievadot tajā dažas svarīgas detaļas. Ievērības cienīgs ir fakts, ka Jums vajadzētu pārbaudīt informāciju, ko sniedz aizdevējs par kredītiem, pirms pieteikuma aizpildīšanas un iesniegšanas.

Pārbaudiet pieejamajās iespējas

Lai iegūtu labu darījumu, pārbaudiet dažādu aizdevēju piedāvājumus, kas pieejami internetā un salīdziniet tos, izvēloties tīkamāko piedāvājumu. Salīdzinot piešķiršanas ātrumu un dažādu ātro kredītu īpatnības, Jūs varat iegūt perfektu iespēju, kas atbilst Jūsu situācijai.

Piesakieties kredītam, pamatojoties uz savu maksātspēju

Aizdevēji piedāvā vieglu apstiprinājumu tiem pretendentiem, kas piesakās uz nelielu summu, ko viņi var vienkārši atmaksāt. Tas nozīmē, ka Jums ir nepieciešams pārbaudīt savu maksātspēju un noteikt summu, ko Jūs varēsiet viegli atmaksāt aizdevējam no savas nākamās algas. Pieteikšanās nelielai summai palīdz iegūt ātru un ērtu naudas palīdzību.

Padomi un brīdinājumi:

Kredīta neatmaksāšanas sekas ir diezgan skarbas, tādēļ noteikti nosakiet Jūsu maksātspēju, piesakoties kredītam.

Aizdevēja uzticamības pārbaude arī ir ļoti svarīga, lai izvairītos no krāpniekiem.

Kad teikt “jā” ātrajam kredītam?

Jūs varat izmantot iegūto summu, lai segtu dažādus izdevumus, piemēram, segtu dzīvokļa vai mājas  īres maksu, studiju maksu vai izdevumus, nomaksātu dažādus rēķinus u.c. Maksājiet tos rēķinus, kuri ir neatliekami un tiešām svarīgi. Pastāv iespēja, ka kāds rēķins var pagaidīt līdz algas dienai. Šādā gadījumā nevajadzētu steigties ar kredītiem. Tajos gadījumos, kad pakalpojums var izrādīties dārgāks pēc algas dienas vai ir neatliekams, tad protams palīgā var saukt ātro kredītu pakalpojumus, kuri var palīdzēt tikai 10 – 30 minūšu laikā, bet jau esošam klientam pat ātrāk par 10 minūtēm.

Dažreiz Jums ir nekavējoties nepieciešama finansiāla palīdzība, kad Jūsu nākamā algas diena vēl ir pāris nedēļu attālumā. Šādos apstākļos, ātrie kredīti ir ļoti noderīgi un tiem ir priekšrocības, kas ļauj kredītu arī viegli atmaksāt noteiktajā laikā. Labs piemērs ir pirmais kredīts bez iemaksas un procentiem.

Naudas summa, ko Jūs varat viegli aizņemties, parasti ir robežās no 50 līdz 1000 €. Reizēm Jums ir pieejama arī lielāka naudas summa, ja Jūs varat pierādīt savu atmaksas spēju. Nepieciešamā naudas summa būs pieejama Jūsu bankas kontā mazāk kā stundas laikā pēc pieteikšanās kredītam.

Nav nekādu ierobežojumu attiecībā uz to, kā Jūs izmantojat iegūto kredīta summu. Jūs varat izmantot naudu rēķinu apmaksai, auto remontam un daudzām citām personīgajām vajadzībām. Katram pašam atliek izvērtēt naudas nepieciešamību un situācijas nopietnību, kad iezagusies doma par kredīta izmantošanu. Vairums cilvēku ātros kredītus spēj izmantot savā labā, bet citi to neprot un nedara. Tā ir kļūda, kad ātrais kredīts tiek ņemts bezatbildīgu iemeslu dēļ.

Par pazīstamu aizdevēju Latcredit

Lai pieteiktos kredītam no Latcredit ir jāatbilst dažām vienkāršām prasībām. Topošajam klientam ir jābūt Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 65 gadiem. Šim klientam ir jābūt deklarētai dzīvesvietas adresei Latvijas Republikā un regulāriem ienākumiem, kas ļauj atmaksāt kredītu. Tāpat būs nepieciešams bankas konts kādā no Latvijas bankām un pastāvīgs mobilā tālruņa pieslēgums, kā arī laba kredītvēsture.

Latcredit ātrais kredīts

Latcredit ātrais kredīts tiek izsniegts bez galvotāja un ķīlas, nav jāaizpilda neskaitāmi dokumenti, vai jādodas uz bankas filiāli. Latcredit ātrajam kredītam var pieteikties internetā un kredīts tiek izsniegts dažu minūšu laikā. Pirmais kredīts līdz EUR 250 tiek izsniegts bez maksas, tas nozīmē cik aizņemies tik arī būs jāatdod, nekādas pārmaksas vai slēptie maksājumi. Piemēram aizņemoties EUR 159 uz 14 dienām, tad arī pēc 14 dienām būs jāatdod EUR 159 un ne centa vairāk. Arī aizņemoties EUR 250 uz 30 dienām, pēc 30 dienām būs jāatdod EUR 250. Tomēr jāņem vērā, ka kredītu bez maksas Latcredit izsniedz tikai vienu reizi, toties nākošajās aizņemšanās reizēs tiek piedāvātas jau lielākas kredīta summas. Kā arī ir pieejamas dažādas akcijas, kurām var sekot līdz Latcredit interneta mājas lapā.

Latcredit iesaka saviem klientiem aizņemties atbildīgi un izvērtēt savas spējas kredītu atmaksāt.

Ātro kredītu mīti

Ātro kredītu pakalpojumi ir pieejami tikai daļai Latvijas iedzīvotāji un tās ir muļķības, ka tie tiek dalīti pa labi un kreisi. Labs piemērs ir tas, ka ātro kredītu nevar saņemt tās personas, kurām ir bijušas kredītu problēmas pagātnē. Pārkāptas parādsaistības un kavēti kredīta maksājumi nozīmē, ka kredītvēsture ir sabojāti. Otrs piemērs ir pierādāmi ienākumi. Ja nav ienākumi, tad ātro kredītu nevar saņemt vai to ir saņemt ļoti, ļoti grūti. Ir vēl vecuma ierobežojums un tamlīdzīgi. Šie savā mērā vienkāršie nosacījumi izslēdz visas baumas, ka ātrie kredīti tiek dalīti pa labi un pa kreisi.

Mīti un patiesība par īstermiņa aizdevumiem

Pievienojam arī video par mītiem un patiesību, kas saistīti ar ātrajiem kredītiem internetā. Skaties un klausies, lai redzētu un dzirdētu! Šajā video ir redzami un dzirdama tikai izplatītākiem no mītiem par ātrajiem kredītiem, jo gadu gaitā šādi mīti ir pa pilnam.

Jebkurā gadījumā ir svarīgi pievērst savu uzmanību atbildīgai aizņemšanai, kuru nepieciešams ievērot un izprast jebkura kredīta ņemšanas gadījumā. Kredīts un līzings ir saistības. Skaidrs! Izturieties pret kredītiem ar īpašu atbildību, lai kredīti nesarežģītu dzīvi un neradītu liekas problēmas.

Kredītlimits pie Vivus aizdevēja

Vivus ir ātro kredītu līderis ne tikai procentu ziņā, bet arī to piedāvājumu un lielo summu ziņā. Šim aizdevējam ir skaidri saprotami noteikumi, lai ikvienam ātro kredītu ņēmējam viss būtu skaidrs. Vivus noteikti grib, lai viņa jaunie un vecie ātro kredītu aizņēmēji būtu apmierināti. Ir vērts izmantot šo aizdevēja pakalpojumus, ja tiek plānots ņemt ātro kredītu. Diemžēl vai par laimi šis aizdevējs vairāk izskatās pēc patēriņa kredīta aizdevēja, ja neskaita patīkamos nosacījumus un ātrā kredīta ātro izsniegšanu, pieteikumu izskatīšanu un atbildēšanu uz jautājumiem. Šķiet, ātrāk vairs nevar.

Vivus.lv uzņēmuma kredītlimits

Vivus ir viens no tiem aizdevējiem, kurš saviem klientiem piedāvā kredītlimita pakalpojumu. Kredītlimits ir maksimālā aizdevuma summa, kuru pieejama klientam, kurš izvēlējies izmantot vivus pakalpojumus ātro kredītu vai patēriņam kredītu veidā. Savu kredīta limitu var uzzināt jebkurš, kurš reģistrējas vivus interneta vietnē. Dažos vārdos tas nozīmē, ka lojāliem klientiem ir pieejams lielāks kredītlimits, nekā jauniem vai nelojāliem. Nelojāliem klientiem tiek liegta izmantot šo ātros kredītus, jo maksājuma kavēšana vai neatmaksāšana nozīmē tikai to, ka kredīts vairs netiks izsniegts.

Kāpēc izvēlēties šo ātro kredītu uzņēmumu?

  1. Labi procenti gan īstermiņa, gan vidēja ilguma termiņā
  2. Maksimāli ātra kredīta apstrāde un izsniegšana darba laikā
  3. Ļoti ērtas atmaksas iespējas klientu ērtībām un apmierinātībai

Trīs iemesli, kāpēc pieteikties kredītam pie šī izcilā aizdevēja. Šādi iemesli ir vairāki, jo vivus ir pieredzējis aizdevējs ar vairāku gadu pieredzi un plašu klientu loku. Turpiniet sekot mūsu jaunumiem, lai uzzinātu par Vivus un citiem Latvijas aizdevējiem.