Viedoklis par ātrajiem kredītiem NR. 8

Klientu viedoklis par ātrajiem kredītiem. Aivars no Ulbrokas.

Daudz indivīdu ir apsvēruši ātro kredītu izmantošanu, tomēr tikai daži no tiem tiešām zina, kā ātrie kredīti darbojas. Lai gan ātrajiem kredītiem ir augstākas procentu likmes, tie varētu būt noderīgi krīzes apstākļos. Turpiniet lasīt, lai plašāk uzzinātu par ātro kredītu pielietojumu un to, kā tos vislabāk izmantot.

Vienmēr izmantojiet ātro kredītu kā pēdējo salmiņu. Patiešām, ātrais kredīts izmaksās diezgan daudz, tādēļ vispirms mēģiniet palūgt avansu darbā vai aizņemties vajadzīgo summu no kāda Jums tuva cilvēka.

Jums nevajadzētu cerēt saņemt kredītu no respektablākajiem kredītu speciālistiem bankā, pa tālruni. Parasti šie kredīti tiek piešķirti internetā pēc tam, kad Jūs aizpildāt un iesniedzat kredīta pieteikumu aizdevēja mājaslapā. Pēc tam, kad Jūsu pieteikums ir apstiprināts, Jūs saņemsiet apstiprinājuma e-pastu. Jums būs arī iespēja sazināties ar klientu administrēšanas grupu pa telefonu ar visiem jautājumiem, kas Jums var rasties.

Reizēm Jums nav citas izvēles kā pieteikties ātrajam kredītam neparedzētu apstākļu gadījumā.

Viedoklis par ātrajiem kredītiem NR. 7

Klientu viedoklis par ātrajiem kredītiem. Dace no Rīgas.

Pamatā ātrie kredīti ir ērti pieejami, ātri un noderīgi kredīti, kas ir pietiekami piemēroti jebkādu iespējamo finanšu ārkārtas situāciju risināšanai. Tie parasti tiek apstiprināti jau dažu minūšu laikā no pieteikuma izskatīšanas. Šis kredīts ir reakcija uz patiesu vajadzību, kas parasti piemeklē cilvēkus mēneša vidū tieši tad, kad visa alga jau ir iztērēta. Šādā situācijā ātrie kredīti varētu būt atbilde, kas var ļoti labi tikt galā ar Jūsu finanšu problēmām.

Ātrie kredīti parasti ir nelieli kredīti bez ķīlas, kas piešķirti uz īsu atmaksas termiņu. Parasti summa, ko aizņēmējs var iegūt ar šo kredītu palīdzību, ir līdz pat 3000 EUR. Kredīta summa būs atkarīga no aizņēmēja vajadzībām, kā arī aizņēmēja maksātspējas. Kredīta atmaksas termiņš parasti svārstās no 1 līdz 30 dienai, lielākas summas ir iespējams aizņemties uz ilgāku laiku, līdz pat 3 gadiem.

Turklāt, ja notiek tā, ka Jūs nevarat laicīgi atmaksāt kredītu, Jūs varat sazināties ar aizdevēju un atlikt kredīta atmaksas termiņu, piemaksājot papildus naudas summu. Kredīta atlikšana ietver noteiktas summas iemaksu aizdevējam, par ko viņš ir ar mieru atlikt kredīta atmaksu. Papildus tam, Jums ir jāatceras, ka ātrajiem kredītiem parasti ir nedaudz augstākas procentu likmes kā citiem kredītu veidiem.

Tas ir iemesls, kādēļ ir ieteicams kredītus izmantot tikai tad, kad tas patiešām ir nepieciešams. Nepiesakieties kredītam tikai tādēļ, ka Jums ir nepieciešama papildus nauda tēriņiem.

Lai iegūtu kredīta apstiprinājumu, Jums ir jāizpilda daži nosacījumi; tie ir – Jums ir jābūt patstāvīgi nodarbinātam, Jums ir jābūt pilngadīgam un Jums ir nepieciešams aktīvs bankas konts, kā arī laba kredītvēsture. Jums vienkārši jāaizpilda kredīta pieteikums, ievadot tajā nepieciešamo informāciju un pārējais būs aizdevēja rokās.

Viedoklis par ātrajiem kredītiem NR. 6

Klientu viedoklis par ātrajiem kredītiem. Artūrs no Ozolniekiem.

Vai esat kādreiz prātojis, kāpēc ātrie kredīti mūsdienās ir tik populāri? Tas ir tāpēc, ka šāda veida kredīti var atrisināt īpaši steidzamas finanšu problēmas un segt izdevumus. Tā kā mūsu dzīvē neko ar finansēm saistītu, it īpaši finanšu ārkārtas situācijas, nevar paredzēt vai ieplānot, vislabāk ir jau iepriekš sagatavoties šādai potenciālai situācijai.

Tajās izšķirošajās reizes, kad mums pavisam īsā laikā ir nepieciešama finansiāla palīdzība, mēs varam droši vērsties pie ātro kredītu aizdevējiem, lai saņemtu finansiālu palīdzību pēc iespējas īsākā laikā. Ikviens no mums reizēm saskaras ar steidzamiem vai negaidītiem finanšu izdevumiem, kas, iespējams, varētu radīt negaidītas finanšu problēmas. Tie var būt izdevumi auto remontam, kavēti rēķini vai pēkšņa neveiksme. Šīs finanšu ķibeles var būt vēl nepatīkamākas tad, kad algas diena ir vēl dažu dienu vai pat nedēļu attālumā.

Ja šādas lietas atgadās ar Jums, ko Jūs parasti darāt? Kur Jūs vēršaties pēc palīdzības? Vai Jūs lūdzat palīdzību saviem radiniekiem, un vai viņiem ir iespēja sniegt Jums nepieciešamo naudas summu pēc iespējas īsākā laikā? Patiesība ir tāda, ka nesenā finanšu krīze ir smagi skārusi ikvienu no mums, tādēļ pastāv liela iespēja, ka Jūsu draugi vai radi tomēr nevarēs Jums palīdzēt. Papildus iespējamam noraidījumam, Jūs visdrīzāk pārņems kauna izjūta.

Viedoklis par ātrajiem kredītiem NR. 5

Klientu viedoklis par ātrajiem kredītiem. Melita no Iecavas.

Kad Jūs saņemat kredītu, Jūs varat to izmantot, kam vien vēlaties. Ātro kredītu aizdevējs nejautās, kādam mērķim Jums ir nepieciešams kredīts, tas paliks Jūsu ziņā. Piesakoties citiem kredītiem, Jums būs jānorāda pieteikšanās iemesls un, ja Jūs neesat spējīgi sniegt šo informāciju, viņi neapstiprinās kredītu. Jums nebūs jāuztraucas par šo aspektu, piesakoties ātrajiem kredītiem.

Ja Jums ir nepieciešama ātra nauda, ātrais kredīts var būt ideāls risinājums. Tas sniegs Jums vajadzīgos līdzekļus, ja Jūs saskaraties ar pēkšņu neatliekamu maksājumu, kas nevar gaidīt līdz Jūsu nākamajai algas dienai. Paturiet to prātā, ja Jūs kādreiz nokļūstat finanšu problēmās.

Viedoklis par ātrajiem kredītiem NR. 4

Klientu viedoklis par ātrajiem kredītiem. Anžijs no Daugavpils.

Neseni pētījumi un statistika ir pierādījuši, ka daudzas ģimenes un indivīdu tērē pāri saviem līdzekļiem katru mēnesi. Fakts ir tāds, ka liels skaits ģimeņu iet pāri savam budžetam katru mēnesi, nespējot savilkt galus. Saskaņā ar jaunākajiem pētījumiem, patērētāju parādu kopējā summa, kas ietver kredītus ir iespaidīga.
Nav šaubu, ka var būt grūti ar personas algu segt visus izdevumus un rēķinus, kas rodas vidusmēra ģimenei. Tas ir iemesls, kāpēc ātrie kredīti ir kļuvuši tik populāri aizņēmēju vidū. Ar masveida popularitāti, ko šie kredīti ir ieguvuši, ir radušies daudzi uzņēmumi, kas piedāvā patērētājiem ātro kredītu pakalpojumus.

Daudzām ģimenēm, ātrie kredīti piedāvā veidu, kā segt ikmēneša izdevumus vai tikt galā ar negaidītām finanšu situācijām. Ātro kredītu iegūšanas process ir diezgan vienkāršs – Jums tikai jāaizpilda kredīta pieteikums aizdevēja mājaslapā. Tāpat Jums ir jāaizpilda dažādas aizdevēja prasības, ko aizdevējs būs noteicis, lai pārliecinātos, ka Jūs kvalificējaties kredītam.

Viedoklis par ātrajiem kredītiem NR. 3

Klientu viedoklis par ātrajiem kredītiem. Mārtiņš no Jūrmalas.

Ir daži atbilstības nosacījumi, kas Jums ir jāizpilda, lai saņemtu ātru kredīta apstiprinājumu.

  1. Jums jābūt pilngadīgam.
  2. Jums jāsaņem regulāra ikmēneša alga.
  3. Jums ir jābūt aktīvam bankas kontam.
  4. Jums būs nepieciešams aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums.
  5. Jums ir nepieciešama laba kredītvēsture.

Tā kā ir ļoti daudz ātro kredītu izsniedzēji, kādam aukstāk minētās prasības var nedaudz atšķirties, tomēr galvenie pamatprincipi visiem aizdevējiem ir vairāk vai mazāk vienādi.

Jūs varat saņemt ātros kredītus, piesakoties tiem internetā. Lai pieteiktos šiem kredītiem, Jums tikai jāaizpilda vienkārša pieteikuma veidlapa bez maksas internetā. Nauda tiks pārskaitīta Jūsu kontā īsā laika periodā. Veicot pētījumu internetā, Jūs varat viegli atrast izdevīgu kredīta piedāvājumu.