Viedoklis par ātrajiem kredītiem NR. 13

Klientu viedoklis par ātrajiem kredītiem. Vitālijs no Ikšķiles.

Ātrie kredīti ir gana ātri, jo lielākā daļa pieteikumu aizņem mazāk nekā desmit minūtes. Šis racionalizētais process parasti prasa, lai Jūs sniegtu pierādījumus par iepriekš minētajiem trim punktiem un to, cik daudz naudas Jums nepieciešams. Pēc tam, kad pieteikums ir nosūtīts, aizdevējs izlems, cik daudz naudas Jums piešķirt. Vairumā gadījumu, Jūs iegūsiet sev nepieciešamo kredīta summu.

Šie ātrie kredīti ir bez ķīlas, kas nozīmē, ka Jums nav nepieciešama ķīla, lai saņemtu kredītu. Tā būtībā ir vienošanās starp klientu un aizdevēju. Aizdevējs sniedz visus līguma noteikumus, un klientam ir jāpiekrīt noteikumiem, lai iegūtu naudu. Jūsu interesēs ir pārliecināties, ka šie kredīti ir absolūti nepieciešami pirms pieteikšanās tiem.

Viedoklis par ātrajiem kredītiem NR. 12

Klientu viedoklis par ātrajiem kredītiem. Vilnis no Skultes.

Ātrie kredīti ir lielisks veids, kā cilvēkiem saņemt naudu, kas viņiem ir nepieciešama, ļoti īsā laikā. Tipisks ātrais kredīts tiek piešķirts aizņēmējam dažu minūšu laikā. Uzlabotās tehnoloģijas, kas ir pieejamas aizdevējiem, ļauj apstiprināt līdzekļus, kas Jums nepieciešami, un pārskaitīt tos tieši Jūsu bankas kontā. Iespējams, ka Jums nav pieejama Jums vajadzīgā naudas summa, bet Jūs varat to saņemt ar ātro kredītu palīdzību jau tagad.

Tipisks ātrais kredīts parasti svārstās no 10 līdz 500 EUR. Maksimālā summa lielākajai daļai kredītu ir 1500 EUR. Ir svarīgi atcerēties, ka Jums ir jāpiesakās tikai tai naudas summai, kas Jums patiešām ir nepieciešama tāpēc, ka šie kredīti ir diezgan dārgi.

Lielākā daļa cilvēku izmanto šos kredītus, jo tiem ir steidzami nepieciešama nauda. Šie kredīti ir paredzēti ārkārtas situācijām, kad cilvēkam nav nepieciešamās naudas summas, lai samaksātu par ārkārtas situāciju. Šos kredītus var izmantot jebkādiem mērķiem, bet tie jāizmanto tikai tad, kad Jums patiešām ir nepieciešama nauda.

Lai saņemtu kredītu, Jums ir jāspēj pierādīt aizdevējam, ka Jūs atbilstat nosacījumiem. Pirmais no tiem ir Jūsu vecuma pierādījums. Aizdevēji sadarbosies tikai ar pilngadīgiem klientiem, tādēļ Jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam, lai pieteiktos kredītam. Otrkārt Jums būs nepieciešams bankas konts un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums. Savādāk nebūs iespējams saņemt aizdevumu, jo aizdevējs kredītu pārskaita tikai uz Jūsu bankas kontu. Pēdējais noteikums ir tas, ka Jums ir patstāvīgi ikmēneša ienākumi. Atcerieties, ka šie kredīti ir bez ķīlas, tāpēc aizdevējam nav pārliecības, ka kredīts tiks atmaksāts.

Neaizmirstiet par labu kredītvēsturi, kuru pieprasa ikviens aizdevējs.

Viedoklis par ātrajiem kredītiem NR. 11

Klientu viedoklis par ātrajiem kredītiem. Evija no Saulkrastiem.

Ātrie kredīti kļūst arvien populārāki. Vai arī Jūs varētu to izmantot? Tas ir jautājums, ko dažādi cilvēki par tiem uzdod. Šie kredīti var radīt vēl lielākas problēmas, ja ar tiem neapietas uzmanīgi.

Lai vai kā, nekad neizvēlieties pirmo piedāvājumu, ko Jūs ieraugāt. Ne visi kredīti ir vienādi, un Jūs varat atrast piedāvājumu, kas vislabāk der Jūsu prasībām. Jums vajadzētu meklēt piedāvājumu ar zemām procentu likmēm un elastīgu atmaksas plānu.

Neatkarīgi no tā, ka kredīti ir jāatmaksā nākamajā mēnesī, daudziem cilvēkiem tas neizdodas, tādēļ viņiem nākas pagarināt kredīta termiņu. Šādā situācijā kredīta atlikšanas iespēja ir ļoti svarīga. Atlikšana ietver noteiktu samaksu par kredīta termiņa pagarināšanu. Procentu likmes par kredītiem parasti ir lielākas nekā banku kredītiem, tomēr nevajadzētu īsti vadīties tikai no GPL. Gadījumā, ja Jūs kavējat maksājumu un Jums jāpiemaksā nedaudz par kredīta pagarināšanu, Jūsu kredīta izmaksas pieaug. Tātad ātrais kredīts varētu būt ļoti neizdevīgs, ja Jūs to laicīgi neatmaksājat. Kā to izdarīt?

Tieši. Izvēlieties atmaksājamu kredīta summu un atmaksājiet to savā nākamajā algas dienā bez kavēšanās.

Viedoklis par ātrajiem kredītiem NR. 10

Klientu viedoklis par ātrajiem kredītiem. Svetlana no Tukuma.

Esot lielos parādos un nespējot segt visus ikdienas izdevumus, Jūs varat sajusties bezpalīdzīgs, jo īpaši, ja Jums nav nekāda cita ievērojama finansējuma avota. Starp labajām idejām, ko kredītu bizness Jums sniedz, pagaidām paši pievilcīgākie ir ātro kredītu piedāvājumi, kas sadarbojas arī ar tiem cilvēkiem, kam nav ķīla vai galvotājs. Ja Jūs prātojat par pieteikšanos ātrajam kredītam un Jums nav ne jausmas, kā to izdarīt, turpiniet lasīt šo rakstu.

Ātro kredītu pieejamība ir viens no daudzajiem ieguvumiem, ko sniedz internets. Mūsdienās Jūs varat saņemt apstiprinājumu jebkādai naudas summai tikai ar dažiem peles klikšķiem, ja vien Jūs varat izpildīt visas aizdevēja prasības. Ātrie kredīti internetā piedāvā kredītu darījumu, kas tiek piešķirts daudz īsākā laikā kā citi kredīti. Laiks, kas nepieciešams kredīta apstiprināšanai, ir samazinājies uz pusi, kas liek domāt, ka aizdevēji piešķirs kredītus elektroniski tā vietā, lai tiktos ar aizņēmējiem aci pret aci. Kad runa ir par patērētājiem, kredītu apstrāde internetā ir daudz ērtāka nekā došanās pie aizdevēja. Jūs varat saņemt kredītu pat neizejot no mājām, kā arī varat apspriest Jums pieejamās iespējas ar savu dzīvesbiedru vai citu ģimenes locekli, kurš ir ieinteresēts Jūsu finansēs.

Viss, ko Jums ir nepieciešams darīt, iesniedzot kredīta pieteikumu, ir atrast mājaslapas pēc Jūsu izvēles, un aizpildīt kredīta pieteikumu aizdevēja mājaslapā. Jums vienkārši jāiesniedz kredīta pieteikums, pēc kā Jums jāgaida aizdevēja lēmums. Dažreiz aizdevēji tieši nepieņem vai atsaka kredīta pieteikumus. Tā vietā viņi lūdz aizņēmējam sniegt vairāk informācijas. Kredīti tiek piešķirti par dažādām procentu likmēm. Jūs varat iegūt daudz zemāku likmi, izvēloties daudz īsāku kredīta atmaksas termiņu. Ir daudz izvēles iespēju, Jums tikai jāizvēlas labākā, lai tiktu galā ar savām finanšu ķibelēm. Atmaksājiet kredītus laicīgi, lai Jums nenāktos segt kredītu kavējuma maksas, kas parasti ir ļoti augstas un tas var arī negatīvi ietekmēt Jūsu finansiālo stāvokli.

Viedoklis par ātrajiem kredītiem NR. 9

Klientu viedoklis par ātrajiem kredītiem. Irina no Liepājas.

Ātrie kredīti ir ļoti plašs bizness, kas ik gadu pelna miljoniem eiro. Saskaņā ar dažādiem pētījumiem, ātro kredītu tirgus ir četrkāršojies kopš tā izveides. Lai gan dažādas bankas protestē, ka GPL šiem kredītiem ir pārāk augsti, jo šie kredīti parasti ir jāatmaksā līdz 30 dienas laikā un tie varētu būt mazāk izdevīgi kā lielākā daļa overdraftu. Neatkarīgi no lielā riska līmeņa, ļoti daudz cilvēku izvēlas ātros kredītus un vairāki simti tūkstošu ir izmantojuši šos kredītus pēdējo 4 gadu laikā. Neraugoties uz to, diezgan daudz cilvēku saņem arī kredītu noraidījumus.

Ir ļoti svarīgi būt uzmanīgam, izvēloties ātrā kredīta piedāvājumu. Aizņēmēji tiek informēti, ka ātrie kredīti ir, iespējams, postoši, kamēr arvien vairāk aizdevēju apgalvo, ka var ieskaitīt summu aizņēmēja kontā dažu minūšu laikā. Aizdevēji izvieto savas reklāmas visur, kur tas vien iespējams, gan sociālajos tīklos, gan uz ielas vai TV. Tā kā visi aizdevēji tagad ir pieejami arī internetā, aizņēmējam ir grūtāk nekā jebkad atrast piemērotu aizdevēju. Pirms Jūs piesakāties ātrajam kredītam, izpētiet citas iespējas un novērtējiet, cik ļoti Jums ir nepieciešams šis kredīts.

Šādi kredīti ir īpaši veidoti ārkārtas apstākļiem un tos nevajadzētu izmantot kā parastu naudas avotu. Labāka un stabila izvēle būtu saņemt kredītkarti, ko Jūs varat nomaksāt ar nemainīgiem ikmēneša maksājumiem.