Viedoklis par ātrajiem kredītiem NR.18

Klientu viedoklis par ātrajiem kredītiem. Vija no Sužiem.

Saskaraties ar finanšu trūkumu, lai segtu negaidītus ikdienas vai uzņēmējdarbības izdevumus? Mūsdienās šādi gadījumi nav retums. Finanšu ierobežojumi var radīt budžeta iztrūkumu, ko var būt grūti labot bez ārējās finanšu palīdzības. Ja Jums ir pieeja internetam, ātrie kredīti internetā var būt Jūsu glābiņš šādās situācijās.

Ar šiem kredītiem, aizņēmējiem ir iespēja iegūt nelielus kredītus uz īsu atmaksas termiņu. Summa, ko Jūs varat iegūt no šī kredīta, būs atkarīga no tā, vai Jūs kredītam piesakāties pirmo reizi, no Jūsu maksātspējas un ienākumu līmeņa.

Lai gan ātrie kredīti tiek piešķirti ar nedaudz augstākām procentu likmēm, aizdevēji cenšas padarīt tās pieejamas aizņēmējiem, lai tiem būtu vieglāk veikt kredīta atmaksu. Ja kredīts tiek izmantots uz īsu atmaksas termiņu, procentu likme nepieaug tik ļoti, lai to būtu grūti nomaksāt, tādēļ aizņēmējiem vienmēr ir ieteicams izvēlēties iespējami mazāko kredīta atmaksas termiņu un iespējami mazāko kredīta summu.

Jūs varat doties internetā un atrast dažādas mājaslapas, kas piedāvā dažādu kredītu salīdzinājumu. Šīs mājaslapas ļauj Jums pašam izvēlēties sev piemērotāko kredīta piedāvājumu. Vai Jums ir nepieciešami budžeta padomi pirms pieteikšanās kredītiem? Aizdevēju mājaslapās Jūs vienmēr varat atrast dažādus padomus, kā labāk rīkoties ar savām finansēm. Vēl viena ļoti noderīga mājaslapa ir manasfinanses.lv, kur Jūs varat atrast dažādus pētījumus un padomus par finansēm, lai Jūs varētu apsvērt arī citas alternatīvas, kas Jums var būt pieejamas Jūsu situācijā.

Viedoklis par ātrajiem kredītiem NR. 17

Klientu viedoklis par ātrajiem kredītiem. Agnese no Saulkrastiem.

Lai padarītu ātrā kredīta iegūšanu vēl vienkāršāku, Jūs varat ērti tiem pieteikties internetā. Interneta pieteikumu aizdevējs apstiprinās gandrīz uzreiz pēc pieteikuma iesniegšanas, jo kredīta pieteikums neietver nekādas formalitātes, kas tikai pagarinātu pieteikšanās procesu. Aizpildiet vienkāršu un ātru kredīta pieteikumu jau tagad un saņemiet naudu savā kontā jau dažu minūšu laikā! Aizdevēji sniedz savus pakalpojumus aizdevējiem septiņas dienas nedēļā. Negaidiet algas dienas rītu, bet piesakieties kredītam jau tagad!

Summa, ko Jūs varat saņemt ar ātro kredītu palīdzību, svārstās no 5 līdz 3000 €. Iegūtā nauda Jums būs jāatmaksā laika periodā no 1 līdz 30 dienām, bet lielu summu kredītu līdz pat vairākiem gadiem ar maziem ikmēneša maksājumiem. Precīza informācija pieejama katra aizdevēja mājas lapā.

Viedoklis par ātrajiem kredītiem NR. 16

Klientu viedoklis par ātrajiem kredītiem. Natālija no Rīgas.

Dažas no ātro kredītu priekšrocībām ir tūlītējs apstiprinājums, pieteikuma iesniegšana internetā un gandrīz tūlītēja naudas piešķiršana un pārskaitīšana aizņēmēja bankas kontā, kā arī kredīta izlietošanas mērķa nepārbaudīšana. Pieteikumu var aizpildīt un iesniegt jau dažu minūšu laikā. Jums pat nav jānorāda kredīta iemesls, vai mērķis un Jūsu informācija būs pilnībā konfidenciāla.

Gandrīz ikviens var pieteikties ātrajiem kredītiem, ja vien tam ir patstāvīgi ienākumi un laba kredītvēsture. Kredītam nav nepieciešami papildus dokumenti, tādēļ kredīta pieteikuma apstrāde ir ļoti ātra. Maksimālā pieejamā kredīta summa ir atkarīga no aizdevēja, bet parasti tās ir pietiekami augstas izdevumu segšanai. Ja aizņēmējs nespēj atmaksāt kredīta summu laicīgi, tam var tikt piemērotas soda maksas vai reizēm var tikt iesaistīti arī parādu piedzinēji. Tādēļ ir ieteicams plānot kredīta atmaksu jau iepriekš, lai efektīvi izmantotu un atmaksātu kredītu bez nevajadzīgu problēmu veidošanas.