Finanšu risnājums

Attīsties un piepildi savus sapņus izmantojot šo finansu risinājumu – kredītlīniju!

Jau sen sapņo attīstīt savu biznesa ideju, bet varbūt vēlies paplašināties savā jomā? Piemēram, ja Tev pieder savs veikaliņš, bet vēlies atvērt vēl kādu veikalu vai paplašināties, iespējams, Tev var palīdzēt Citadele.lv sniegtā iespēja – kredītlīnija uzņēmējdarbības veiksmīgai attīstībai. Jebkurā gadījumā Tu vari ieskatīties Citadele.lv piedāvātajā kredītlīnijas piedāvājumā.

Citadele.lv kredītlīnijas nosacījumi un piedāvājumi ikvienam debitoram

Svarīgi minēt, ka Citadele.lv piedāvātā kredītlīnija ir īstermiņa kredīts apgrozāmo līdzekļu apjoma palielināšanai ar tiesībām jebkurā brīdī atmaksāt izmantoto summu un saņemt to atkārtoti līguma darbības laikā.

Aizņemšanās iespējas

Apdomā un izvēlies saprātīgi piemērotāko finansu risinājumu jau tūlīt no Citadele.lv. Šis aizdevums palīdzēs Tev nepieciešamības gadījumā:

 • nodrošināt noteikta preču krājuma apjomu;
 • piedāvāt debitoriem izdevīgākus apmaksas noteikumus;
 • uzsākt tirdzniecību ar jaunu preču grupu;
 • sadarboties ar preču piegādātājiem, kuri nepiedāvā atliktos maksājumus;
 • izmantot piešķirtos līdzekļus saskaņā ar uzņēmuma naudas plūsmu.

Citadele kredītlīnijas apmaksas nosacījumi

 • Atkarīga no kredītlīnijas mērķa, Tavas finansiālās stabilitātes un maksātspējas;
 • Atkarībā no Tavām vajadzībām līdz pat 2 gadiem, ar iespēju pagarināt apmaksas laiku;
 • Atmaksas grafiks – termiņa beigās, jebkurā brīdī novirzot brīvos līdzekļus, ar tiesībām tos izmantot atkārtoti.

Lai varētu aizņemties šo piedāvājumu no Citadele.lv nepieciešams aizdevuma nodrošinājums. Ciadeles.lv piedāvātie kredītlīnijas nodrošinājuma veidi –kas vajadzīgs, lai kredītlīnija tiktu piešķita bez problēmām jau tūlīt:

 • hipotēka uz debitora vai trešajām personām piederošiem nekustamajiem īpašumiem;
 • komercķīla uz aizņēmējam piederošiem aktīviem;
 • fizisku personu un citu uzņēmumu galvojumi;
 • iespējami arī citi nodrošinājuma veidi, izvērtējot katru projektu atsevišķi;
 • LGA un LAF garantijas.

Ja Tev ir ieinteresējis šis Citadele.lv kredītlīnijas piedāvājums vai radušies papildus jautājumi un vēlies uzzināt savas aizņemšanās iespējas – izvēlies ērtāko veidu, kā uzzināt vairāk par iespējām kredīta saņemšanai no Citadele.lv:

 • Jebkurā sev ērtā laikā aizpildi elektronisko formu kompānijas mājas lapā;
 • Sazinies pa tālruni 67010000 vai raksti uz business@citadele.lv un saņem konsultāciju no bankas Citadele.lv klientu speciālistiem;
 • Ienāc jebkurā bankas Citadele klientu apkalpošanas centrā un saņem bezmaksas konsultāciju.

Ikvienam ir iespējams realizēt savu biznesa ideju vai to paplašināt, nepieciešams vien atrast izdevīgākos veidus un finansu iespējas, kas ātrāk palīdzēs ideju īstenot. Banka Citadele.lv ikvienam klientam piedāvā aizņemties dažāda apmēra naudas summa savas uzņēmējdarbības ātrākai un veiksmīgākai attīstīšanai. Ja Tev tas ir aktuāli – pārdomā savu maksātspēju, iepazīsties ar nosacījumiem un aizņemies īpaši atbildīgi – vienmēr rūpīgi pārdomā savas vēlmes, vajadzības, īpaši prātīgi pārdomā savu atbilstību kredīta noteikumiem un aizņemies tikai tik, cik patiešām nepieciešams, lai attīstītu biznesu.

Aizņemties vai slīgt nabadzībā?

Nabadzība ir tad, kad tu neproti saskatīt kripatiņu tur, kur izskatās – nekā nav. Vai nabadzība ir tad, ja tu nolem iztikt saviem līdzekļiem, lai ko tas prasa, vai tad, kad neproti palūgt palīdzību? Aizņemšanās un nabadzība var atrasties vienā robežas pusē, tāpēc es tev iesaku meklēt visas iespējas, kā ieraudzīt bagātību esošajā situācijā.

Tagad tu esi uz sēkļa ar salauztiem airiem, tev nav naudas, par ko tos nopirkt. Bet – vai uz neapdzīvotas salas vai okeāna vidū naudai ir nozīme? Sāc peldēt paša spēkiem, ja proti, un tu redzēsi, ka drīz būs zeme, sala, laiva, varbūt pat kuģis. Tiec uz cieta pamata, padomā, kādas kļūdas tu pieļāvi, lai nonāktu bijušajā situācijā, un turpini izmantot to, kas tev ir.

Kāda ir tava problēma? Tu nevari nopirkt ledusskapi, kad vecais ir beigts? Tu sēdi bez desas un, ak vai, pastētes, jo tie siltumā bojājas? Taču veselīgam dzīvesveidam pietiek ar maizi un sviestu. Ēd, domā, strādā, pārfrazējot populārās grāmatas nosaukumu „Ēd, lūdzies, mīli”. Tu vēlies ledusskapī glabāt smalkas lietas, lai uzņemtu vēl smalkākus viesus… Jā, tev ir vajadzīgs izsapņots dzīves stils. Bet – vai tad dzīve irtas, kas notiks brīdī, kad mājās ienāks jauna manta? Dzīve notiek šobrīd. Tagad. Paskaties, sajūti apkārt – tev ir gaiss, ko elpot, debesis, ko vērot. Domas, ko domāt. Domā augstu. Domā, ka tev piederēs ledusskapis; apsēdies un domā, bet pamato savu vēlmi ar darbiem. Vai tu vari pierādīt sev, ka aizņemšanās palīdzēs tavam plānam? Nekavējies tad, aizņemies. Bet nesaki, ka slīgsti nabadzībā, tādēļ aizņemies.

Tu esi māte, kam jāpabaro bērni. Tev nav vakariņām. Tev ir jālūdz maize kaimiņam. Lūk, tev tagad ir maize. Lūdzu, padomā, kā tu nonāci tik tālu – un pārvērt nepareizās darbības pareizajās. Tajās, kas audzē maizi. Pēc tam izvēlies citas– tās, kas ļauj sākt baudīt vairāk. Audzē savu dārzu pamazām, tev veiksies, tici.

Nauda un naudas cipari

Astrologi lēš, ka spēcīgi cipari ir 3, 6 un 8. Taču jāiegaumē, ka tā ir naudas zīmju summa, tātad cipars, kurš veidojas sev esošās naudas zīmes saskaitot kopā. Noteikti vajadzētu izvairīties no 7, jo tas esot spēcīgs, taču garīgs skaitlis, kurš naudu noteikti nevairos. Vāji ir skaitļi 1, 2 un 0, ar šīm zīmēm arī nav ieteicams “operēt”. Šiem skaitļiem piemīt nabadzības vibrācijas. Ja tavās finansēs apgrozīsies skaitlis 4, tad tas nesīs stabilitāti, tikai jāatceras, ka šajā gadījumā gluži naudas lietus no skaidrām debesīm nekritīs, arī pašam būs daudz jāstrādā. Skaitlis 5 domāts tērēšanai, īsi sakot, – visam, kas vairo tavu prieku un baudu. Ja saņem naudaszīmes, kuru skaitļu summa ir 9, labāk šo naudu ziedo kādiem cēliem mērķiem, vai tā būtu labdarība, vai varbūt tajā brīdī vienkārši ir kāds tuvinieks, kuram šī nauda vairāk kā tev vajadzīga. Tātad – neatsaki!

Ja nopērc jaunu maku, vecajā makā ieliec lielāko naudas zīmi, kuru vari atļauties neaiztikt un noliec to mājokļa austrumu puses stūrī. Noteikti to dari jautrā un priecīgā noskaņojumā. Ja pienāk brīdis, kad šo naudas zīmi vari apmainīt pret lielāku, tad nomaini! Vai nauda pie mums vairojas vai nevairojas lielā mērā atkarīgs no mūsu domām, ar kurām mēs piesaistām sev vēlamo, tāpēc domāsim “naudīgi”, lai tā mūsu naudiņa pa visādiem ceļiem vairojas!

Ko nedrīkst darīt

NEKAD nevajadzētu makā likt dažādas valūtas. Noteikti jāizvairās no izlietotu atlaižu kuponu turēšanas, no iztērētu e-talonu kartiņu, nevajadzīgu zīmīšu un no dažādu atlaižu kartiņu turēšanas makā. Makā vajadzētu ielikt piparmētru, vai zivju zvīņas, tas vairos naudu. Neizdodiet pēdējo naudu, tad nauda makā atgriezīsies pēc ilga laika! Un par pēdējo naudu iegādāts pirkums izrādīsies nevērtīgs.

Aizdevumi auto remontam

5 eiroDažādas ikdienas problēmas un atgadījumi var radīt ļoti smagas sekas mūsu finansiālajai stabilitātei. Bet ar šiem notikumiem ir jāprot apieties praktiski un atbildīgi. Mums katram ir savi ienākumi un iespējas ar kurām rēķināmies, bet notiek dažādas lietas, kas liek meklēt risinājumus kurus, iespējams, iepriekš neesam pat apsvēruši.

Ātrie kredīti ir ļoti izdevīgi un labi rīki dažādu situāciju risināšanai, protams, tie var būt arī ļoti bīstami. Ātros kredītus var ļoti viegli un ātri paņemt, bet jums ir jābūt atbildīgam ar savu lēmumu pieņemšanu. Jums ir jāsaprot vai esošā situācija attaisno kredītu, vai būtu jāmeklē cits risinājums. Atbildība savā un aizdevēja priekšā ir nepieciešama atbildīga lēmuma pieņemšanai.

Virknē situāciju varētu pieņemt lēmumu par kredīta ņemšanu un tā, varētu, būt kļūda. Bet tik pat daudz ir pareizu un adekvātu kredītu ņemšanas situāciju. Ja savā ikdienā izmantojat automašīnu, tas būtu gan lai dotos uz darbu gan darba vajadzībām, un notiek kādas mehāniskas problēmas kuras var liegt jums pilnvērtīgi darboties, kredīts var būt tieši laikā. Ja ir atgadījušās negaidītas problēmas ar auto un ir nepieciešams veikt remontu, tā ir jūsu izvēle ko darīt. Jūs varat gaidīt kad saņemsiet algu, izmantot iekrājumus vai paņemt kredītu.

Ja auto ir nepieciešams ikdienā un, dotajā brīdī, nav nepieciešamo līdzekļu, tad jūs paņemsiet kredītu. Šādus izdevumus jūs, visticamāk, atrastu jebkurā gadījumā un kredīts nedos papildu slogu, jo jūs veiktu šo remontu arī no algas. Ja spējat izdzīvot bez automašīnas, iespējams kredīts nebūtu nepieciešams. Viss ir atkarīgs no jūsu vajadzības aktualitātes.

Avots:

Ātrais kredīts auto remontam

 

Vasara – remontu laiks

5 eiroĀtrais kredīts ir ļoti izdevīga iespēja dažādu izdevumu un pirkumu veikšanai. Šādā veida ir iespējam iegūt līdzekļus ātri un viegli. Aizdevēji ir parūpējušies par dažādām iespējām aizdevuma saņemšanai, lai atvieglotu šo procesu un darītu to pieejamu viesiem, kas var to paņemt un kam ir nepieciešamība.

Situācijas kad ātrais kredīts varētu būt risinājums problēmas ir ļoti daudz un dažādas. Tomēr ir jāizvērtē katra no šīm iespējām atsevišķi, neskatoties uz to vai tā šķiet piemērota kredīta ņemšanai. Jums ir jāspēj izvērtēt savas atmaksas spējas un sekas, ko aizdevuma atmaksa atstās uz jūsu budžetu.

Ātrais kredīts ir vislabāk piemērots neparedzētu situāciju risināšanai. Ja rodas kādas grūtības vai ir jāveic izdevumi pirms algas un šāds kredīts var dot atslogu un neradīt citas problēmas. Jau plānotiem un apdomātiem izdevumiem, ātrais kredīts varētu būt mazāk piemērots, jo šādā gadījumā, jūsu labākā iespēja ir uzkrāt šos līdzekļus pašam vai meklēt iespēju paņemt patēriņa kredītu.

Mājas remonts un ātrais kredīts tā veikšanai ir sarežģīts jautājums. Mājas remontam, parasti ir nepieciešami pietiekoši lieli līdzekļi. Ar ātrā kredīta palīdzību paņemot līdzekļus remonta veikšanai ir jārēķinās ar tā atmaksu. Ātrie kredīti ir tik populāri, jo to atmaksas termiņš, parasti, ir 30 dienas. Jums ir jāapsver iespēja to atmaksāt vienā maksājumā. Ja ir pamatotas bažas par atmaksas iespējām tad ātrais kredīts nebūtu piemērots jūsu situācijai. Plānotus remontus jūs esat jau iepriekš plānojuši un tādā gadījumā ātrais kredīts, pēc savas būtības, nederētu. Jo rēķināties ar to nebūtu prātīgi.

Kas ir kredīts?

Domājot par kredītu ņemšanas iespējām ir jāapsver ne tikai vajadzības, bet savas iespējas. Tās ir lielas saistības kuras jūs uzņemsieties. Tās var būt ļoti produktīvas vai radīt smagas un paliekošas sekas. Atbildīga izvēle un lēmumu pieņemšana ir galvenais kas jāatceras domājot par šo jautājumu.

Ātrais kredīts internetā ir ļoti izplatīts un plaši pieejams kredītu veids. Tas ir guvis lielu popularitāti, jo sniedz iespēju saņemt nelielu summu un atmaksu veikt vienā maksājumā jau pēc mēneša. Daudzās situācijās tas ir ļoti izdevīgi. Liels uzsvars ir uz to, ka kredītu var saņemt jau 15 minūšu laikā. Tas ir liels atspaids, ja nauda ir nepieciešama ļoti strauji.

Patēriņa kredīts, tas ir aizdevums par lielāku summu un tā atmaksa var būt uz laiku līdz pat vairākiem gadiem. šādi kredīti ir paredzēti pārdomātu pirkumu un izdevumu veikšanai. Šādi varat iegūt līdzekļus lielākiem pirkumiem, ceļojumiem, remontiem un citiem, līdzīgiem mērķiem. Atmaksas termiņa garums sniedz iespēju nesatraukties par lielas summas atmaksas nepieciešamību.

Hipotekārais kredīts ir paredzēts mājokļa iegādei. Šis aizdevums ir izstrādāts tieši šim mērķim. Ja patēriņa kredītu varat izmantot pēc saviem ieskatiem, tad šis ir ar konkrētu mērķi. Tā, parasti, ir gana liela summa un ir jārēķinās ar ilgām saistībām ar banku. Bet izvērtējot ieguvumus, tas ir gana pozitīvi.

Bieži, tiek izmantots patēriņa vai ātrais kredīts auto iegādei, bet, līdzīgi kā hipotekārais kredīts, arī šis ir izveidots vienam, konkrētam mērķim – automašīnas iegādei. Automašīnas iegādes izmaksas var būt ļoti svārstīgas, bet šis aizdevums jums nav jāņem par 5 tūkstošiem, ja auto maksā tikai pusi no tā. Šis aizdevums nav paredzēts auto iegādei un ceļojumam. Summa ir tāda kā jūsu izvēlētā auto cena un komisijas maksa.

Investīciju kredīts ir lieliska iespēja sākt vai attīstīt savu biznesu. Šo kredītu varat saņemt kāda biznesa plāna vai projekta īstenošanai. Lai saņemtu šāda veida aizdevumu, jums ir jābūt gatavam plānam kur un kā šo naudas summu izmantosiet un kā gūsiet ienākumus no rezultāta.

Līzings ir ļoti populārs kredītu veids. Jūs dodaties uz veikalu, izvēlaties preci, parakstāt līgumu un saņemat savu preci, taču atmaksa notiek pa daļām. Atmaksa var būt uz vairākiem gadiem vai ļoti īsu laika posmu. Šādi tiek atvieglota lielāku pirkumu veikšana.

Aizņemties no bankas vai drauga?

Draugs vai banka? Šis jautājums var būt ļoti aktuāls, ja esat situācijā kad ir nepieciešama finansiāla palīdzība un ir iespēja saņemt aizdevumu bankā, un jūsu draugi ir gana turīgi, lai spētu jums palīdzēt. Bet kā rīkoties labāk?

Šis jautājums ir atkarīgs no jūsu situācijas, no nepieciešamības un vajadzības. Bieži, nav iespējams saņemt aizdevumu bankā un mēs vēršamies pie draugiem. Secība ir šāda, jo no draugiem aizņemties nav tik viegli. Ne vienmēr esam gatavi un spējīgi informēt savus draugus par mūsu finansiālajām spējām. Pateikt draugam, ka nevaru samaksāt kādus rēķinu vai izdarīt ko tādu, kas prasa lielākus izdevumus nav viegli.

Atšķirība starp draugu un banku ir tāda, ka draugs varētu neskatīties uz to kāda ir jūsu kredītu vēsture. Viņš varētu jums aizdot naudu tikai tāpēc ka ir jūsu draugs un jums uzticas, bet riski no tā nemainās. Ja jūs lūdzat aizdevumu draugam jūs liekat ķīlā savu draudzību. Bankā jūs varat apķīlāt auto, nekustamo īpašumu vai ko citu, bet ne draudzību. Attiecības ar cilvēkiem var būt daudz vairāk vērtas kā automašīna.

Pozitīvais aizņemoties no drauga varētu būt iespēja nemaksāt procentus. Draugs jums var aizdot šo naudas summu un neprasīt par to papildus samaksu. Varat sarunāt un atdot to ko aizņēmāties. Bankā šādas iespējas jums nebūs. Ar draugu jūs varat vienkārši runāt, pastāstīt savu situāciju un draugs jūs sapratīs, bet bankā nav nepieciešamības un iespējas iepazīties ar visām jūsu iespējām un vajadzībām. Draugs sapratīs apstākļu sakritības radīto vajadzību, bet bankai ir svarīga jūsu maksātspēja.

Ar banku jūs varat runāt lietišķi, par savu vajadzību un iespējām atdot aizdevumu. Ar draugu jūs varat runāt daudz plašāk un brīvāk. Tomēr riski ir lielāki ar draugu kā ar banku. Pirms lūgt aizdevumu draugam ir jāapsver iespējamās sekas un to ietekme uz jūsu tālāko dzīvi. Parādu piedziņas process var atstāt ļoti smagas sekas uz cilvēka dzīvi, bet zaudēts draugs var radīt paliekošas rētas un lielu iztrūkumu ne tikai finansiālā ziņā.