Kredītlīnija atrisinās visas problēmas Tavā vietā

Nav jēgas raizēties par konkrēto ainu, jo katram nauda var būt nepieciešama citādu problēmu novēršanai, tālab palīdzība tiek nodrošināta vienmēr. Jautāsi, kāpēc tas tā ir? Tas iespējams tādējādi, ka klienta paša kontrolē ir tas, vai tiek izmantota vien daļa vai visa nauda, jo tas neko neietekmē tālākajā sadarbības gaitā. Ja visa saņemtā nauda nav bijusi nepieciešama un esi iztērējis tikai daļu, tas nekas, jo procenti arī tiks aprēķināti tikai izlietotajai summai! Nauda būs Tavā kontā visu izvēlētā termiņa laiku, tādēļ varēsi būt brīvs un tiesīgs to lietot jebkurā sev parocīgā brīdī.

5 eiro

 • Klientiem tāpat kā visur citur, arī šeit ir jāievēro svarīgi noteikumi.

Kreditoru varēsi pierunāt tikai tad, ja Tev būs droša un cienījama kredītsaistību vēsture, labi ikmēneša ienākumi, kas ir piemēroti prasībām, kā arī Tavi personas dati, kas apliecinās, ka esi lojāls un sadarbības vērts partneris. Lai nodrošinātu patīkamu sadarbošanos un darījumu abām līguma pusēm, Tev nāksies ievērot šos nosacījumus, lai vienmēr saglabātu labas attiecības ar izraudzīto kredīta sniedzēju kompāniju.

 • Kas gan tā būtu par sadarbību, ja klients nevarētu iegūt lieliskus darījuma bonusus arī pēc naudas saņemšanas?

Tu vari izraudzīties sev piemērotāko laiku, kad noslēgt līgumu – svētkos, nedēļas nogalē vai brīvdienās – tas ir iespējams absolūti vienmēr! Lai viss būtu īpaši izdevīgi, tad debitors neko nezaudē, ja ir iztērējis vien kādu daļu no kopējās summas, jo pāri palikusī daļa vienkārši būs jāatdod atpakaļ. Kredītlīnijas termiņš var sasniegt pat vairākus gadus, tāpēc debitora rokās ir kontrole, cik daudz naudas un uz cik ilgu periodu vēlas savā īpašumā. Izmantoji kādu daļu no saņemtā aizdevuma? Procentu likme būs draudzīga Tev, jo tiks noteikta tikai iztērētajai daļai, atlikusī nauda turpinās atrasties bankas kontā, kur jau pēc izlietotās summas atmaksāšanas no jauna būs pieejams kredīts pilnā apjomā.

Lai klients sajustos ļoti komfortabli, viņam ir tiesības patstāvīgi izlemt, kā notiks aizdevuma atmaksāšana – pa daļām vai arī visa summa vienā reizē.

Tu vari izraudzīties sev ideālu līguma slēgšanas brīdi, kaut arī tā būtu vēla vakara stunda, tāpēc nenāksies raizēties, ja būsi nokavējis uzņēmuma noteikto darba laiku. Ir kāda opcija, kuru klienti novērtē ļoti labi pilnīgi vienmēr – naudas saņemšana svētku laikā vai brīvdienās, jo tieši tas ir laiks, kad tās visvairāk sāk pietrūkt. Tu būsi tiesīgs paturēt saņemtā aizdevuma tērēšanas iecerētos plānus pie sevis, turklāt ārkārtīgi īsā laikā nauda nonāks pie Tevis, tādēļ uzreiz tiksi galā ar visām naudas problēmām un vairāk laika varēsi sākt veltīt sava brīvā laika pavadīšanai!

Kas ir valsts kredīts

Šodien pastāstīšu, kas patiesībā ir valsts kredīts. No vienas puses, patiesības var būt dažādas (atkarībā no tā, kas skaidro terminus), no otras – visu latviešu valodā lietoto terminu skaidrība tiek iedibināta, un šo darbu veic Valsts valodas centrs un Terminoloģijas un tulkošanas centrs, kā arī Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) Terminoloģijas komisija.

Vārdu salikuma „valsts kredīti” nozīme, saskaņā ar LZA Terminoloģijas komisijas Akadēmisko terminu datubāzi, tiek definēta šādi: „Kredīts, kuru valsts piešķir fiziskām un juridiskām personām, kā arī citām valstīm”. Līdz ar to jautājums arī būtu izsmelts, bet pakavēsimies vēl pie Valsts kases sniegtās informācijas par valsts aizdevumiem.

Valsts kase saskaņā ar pilnvaru, ko izsniedz finanšu ministrs, veic valsts budžeta aizdevumu (valsts kredītu) izsniegšanu un apkalpošanu. Valsts kredītu kopējo lielumu katru gadu nosaka gadskārtējā valsts budžeta likumā. Valsts kase budžeta aizdevumus „izsniedz pašvaldībām, valsts speciālā budžeta izpildītājiem, kapitālsabiedrībām, kurās valsts vai pašvaldības daļa pamatkapitālā atsevišķi vai kopsummā pārsniedz 50 procentus, un vairāku pašvaldību veidotām kapitālsabiedrībām, kurās pašvaldību daļa pamatkapitālā kopsummā pārsniedz 65 procentus, kā arī tiem zinātniskajiem institūtiem un augstskolām, kam ir noteikts atvasinātas publiskas personas statuss un citiem valsts aizdevumu saņēmējiem, ja tas noteikts gadskārtējā valsts budžeta likumā”.Ikviens iepriekš minētais aizņēmējs, izvērtējot savas finansēšanas nepieciešamības, var vērsties pie Valsts kases speciālistiem, kas palīdzēs izvēlēties piemērotāko un izdevīgāko aizdevumu.

Kādiem gadījumiem ir paredzēts tērēt valsts naudu, aizņemoties no budžeta?

Piemēram, pašvaldības drīkst ņemt īstermiņa aizdevumus budžeta un finanšu vadībai un kurināmā iegādes nodrošināšanai.

Kādā veidā valsts budžets atkal tiek atjaunots? Ja īstermiņa valsts aizdevums tiek izsniegts budžeta un finanšu vadības nolūkā, lai segtu īslaicīgu aizņēmēja finanšu līdzekļu deficītu, kredīts ir jāatmaksā līdz tā saimnieciskā gada beigām, kurā tas ņemts, ja valsts aizdevums tiek izsniegts kurināmā iegādes nodrošināšanai, tas jāatmaksā viena kalendāra gada laikā no aizdevuma līguma noslēgšanas dienas.

Īstermiņa aizdevumiem pašvaldībām tiek piedāvātas sešu mēnešu vai viena gada valsts aizdevuma procentu likmes.

Nauda Tavām vajadzībām

5 eiroMēs dzīvojam laikā, kad ātrumam un ērtībām ir milzīga nozīme. Nereti rodas situācijas, kad vajadzīga papildu nauda kādam steidzamam pirkumam, piemēram, vajadzīgs jauns mobilais tālrunis. Tādos gadījumos labs risinājums ir ātrais kredīts internetā vai kredītlīnija.

Ātrie kredīti un kredītlīnija ir viens no ērtākajiem aizdevuma veidiem, tas pieejams praktiski jebkurā laikā. Tie ļauj vēlamo naudas summu saņemt pat 15 minūšu laikā. Klientu ērtībām aizdevēji strādā arī ārpus ierastā darba laika – nedēļas nogalēs un svētku dienās.

Lai ātrais kredīts internetā būtu pieejams:

 • Jāatbilst aizdevēja noteiktajam vecuma ierobežojumam;
 • Jābūt ar stabiliem ienākumiem, kas ļaus atmaksāt kredītu;
 • Jābūt ar pozitīvu kredītvēsturi

Kredīta noformēšana notiek internetā, veicot dažas vienkāršas darbības:

 • Vispirms reģistrējies izvēlētā aizdevēja mājaslapā, norādot visu prasīto informāciju;
 • Sedz lietotāja profila aktivizācijas maksu, kas visbiežāk ir viens eiro cents;
 • Piesakies aizdevumam, norādot vēlamo summu un atmaksas termiņu;
 • Gaidi lēmumu par kredīta piešķiršanu

Ja atbilde būs pozitīva, naudu norādītajā bankas kontā saņemsi apmēram 15 minūšu laikā. Jāatceras gan, ka pārskaitījuma ātrums lielā mērā atkarīgs no bankas darbības.

Plašas iespējas aizņemties

Internetā pieejami dažādi aizdevumu veidi, tādā veidā ikviens var izvēlēties savai situācijai atbilstošāko risinājumu.

 • Ja steidzami jāatmaksā kāds rēķins, bet līdz algas dienai vēl dažas dienas, piemēroti būs īstermiņa ātrie aizdevumi. Maksimālās aizdevuma summas mērāmas dažos simtos eiro. Savukārt atmaksas termiņš visbiežāk ir 30 dienas. Tas varētu šķist maz, tomēr ir pietiekami, lai sagaidītu algu vai citus ienākumus un veiktu aizdevuma atmaksu;
 • Lielāku dzīves plānu īstenošanai noderēs ilgtermiņa ātrais kredīts internetā. Tas pieejams vairāku tūkstošu eiro vērtībā ar atmaksas termiņu līdz pat vairākiem gadiem;
 • Ja gribi būt pārliecināts, ka vajadzīgā naudas summa vienmēr būs pieejama, vari izvēlēties kredītlīniju. Tā ir kā kredītkarte, kas ļauj aizņemties iepriekš noteikta kredītlimita ietvaros.

Pie vairākiem aizdevējiem pieejams arī SMS kredīts, kas būtībā ir tas pats īstermiņa ātrais kredīts internetā, tikai noformējams ar vienas īsziņas starpniecību. Šo iespēju gan var izmantot tikai sākot ar otro aizņemšanās reizi.

Ja nepieciešams īstermiņa aizdevums un kredītlīnija, vērts izmantot bezprocentu kredīta sniegtās priekšrocības. Tas pieejams kredītdevēja jaunajiem klientiem, un ļaus ietaupīt – pēc noteiktā termiņa beigām jāatmaksā tikai kredīta pamatsumma, tieši tik, cik aizņēmies.

Vai ātrie kredīti vienmēr ir labākā izvēle?

Kredītlīnija – tas ir pakalpojums, kas atvieglo ikdienu. Bet vai tas nozīmē, ka ātrais kredīts internetā piemērots visās situācijās? Nebūt ne. Kredītlīnija ir atbildīgs lēmums, tādēļ:

 • Aizņemies tikai tad, ja zini, ka spēsi to atmaksāt noteiktajā termiņā;
 • Paturi prātā, ka ātrais kredīts internetā paredzēts tikai vajadzīgiem, nevis spontāniem pirkumiem.

Kas ir komerckredīts

Komerckredīts jeb preču kredīts ietver sevī preču un pakalpojumu tirdzniecību ar atliktā maksājuma palīdzību (atliktais maksājums ar apmaksu 30 (45, 60…) dienas pēc preces nosūtīšanas pircējam var būt paredzēts, piemēram, bankas dotajā eksporta akreditīvā).Komerckredīts ir īpaši būtisks mazo un vidējo uzņēmumu finansēšanas avots, jo parasti divkāršā apjomā pārsniedz attiecīgajam uzņēmumam piešķirtā finanšu kredīta apjomu. Tomēr komerckredīts ir uzņēmējdarbības riska veids. Uzņēmuma kredītpolitikas ietvaros īsteno šī riska veida samazināšanu. Uzņēmumiem, kuri ir iesaistīti starp firmu attiecībās, stingri jāizvērtē komerckredīta piedāvājumi (kredīta termiņi un kredīta limiti). Iespējams, ka labāka ir pieeja, kas balstās uz individuālām attiecībām ar klientu. Viena no uzņēmējdarbības riska vadības metodēm, ar kuras palīdzību uzņēmumi optimizē savu naudas plūsmu, nosaka komerckredīta piešķiršanas politiku un vada debitoru parādus, ir kredīta menedžments. Kredītu vadība ietver sevī divas galvenās funkcijas — efektīvu uzņēmējdarbības riska vadību un naudas plūsmas vadību, kā arī uzņēmējdarbības riska noteikšanu, tā uzraudzību un kontroli (informācija no https://lv.wikipedia.org).

Tiem uzņēmumiem, kas izvēlas bankas eksporta akreditīvu (pēc pircēja lūguma dots bankas galvojums samaksāt pārdevējam noteiktu naudas summu, saņemot akreditīva noteikumiem atbilstošus dokumentus, kas pierāda, ka akreditīvā noteiktā prece ir nosūtīta pircējam), var būt noderīgi turpmākajā saitē atrodamie Swedbank izsniegtā eksporta akreditīva nosacījumi. Eksporta akreditīvs kā darījuma apmaksas forma minimizē ar darījumu saistītos riskus. Akreditīva darbības termiņš ir līdz 12 mēnešiem.

Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskola (RISEBA) sadarbībā ar Swedbank, SEB banka, Nordea banka u.c. bankām arī piedāvā izmantot komerckredītu. Mājas lapā skaidrots, ka komerckredīts ir aizdevums studējošajiem no kredītiestādes līdzekļiem bez valsts vārdā sniegta galvojuma, lai segtu studiju izmaksas. Kā ikviena kredīta atmaksas gaitā, par komerckredīta izmantošanu ir jāmaksā kredīta izmantošanas maksa (procenti) katru mēnesi. Lai saņemtu studiju un/vai studējošā kredītu, ir nepieciešams nodrošinājums. Par nodrošinājumu var kalpot fiziskas personas galvojums vai pašvaldības galvojums. Fiziskās personas galvojuma vietā studējošais var piedāvāt kredītiestādei ķīlā arī citu nodrošinājumu – nekustamo īpašumu, vērtspapīrus.

Ieskats Ladyloan.lv

Pasapņosim šodien par labāku dzīvi, izmantojot Ladyloan kredīta palīdzību. Visas personas un notikumi šajā stāstā ir izdomāti, kam var ticēt, bet var arī neticēt.

Ladyloan minēts, ka šī zīmola izstrādātājs ir kredītu tirgū pazīstamais Creamfinance – apetītelīgs nosaukums, kas rosināt rosina izmantot tā pakalpojumus. Kredīts, pēc Ladyloan domām, ir jāņem šādos gadījumos:

 • Gadās neparedzētas izmaksas: salūzusi veļasmašīna, automašīnas avārija
 • Rēķini krājas, bet ieņēmumi nepalielinās
 • Vēlies ko skaistu un tiešām īpašu
 • Un daudzās citās situācijās…”

Pārliecinoši, vai ne? Jo – kuram gan no mums nebūs gadījies nonākt un atrasties kādā no iepriekš minētajiem gadījumiem, tātad aina ir visnotaļ pazīstama. Tomēr… Kā daudzos savos rakstos minu: Tev nebūt nav nepieciešams kredīts, lai tiktu galā ar augšminētajām „likstām”. Kāpēc nē, Tu jautāsi. Kāpēc neizmantot iespēju? Tu sacīsi: „Tu taču pati lielākoties atzīsti, ka – ja dzīvei labpatīk sniegt labas lietas, tad jāņem tik ciet.” Jā, bet (prāta vingrināšanas dēļ) reizēm ir vērts pamēģināt kaut ko citu. Nemesties tūlīt atkal aizņēmuma valgos, lai vaiga sviedros atpelnītu nopirkto, bet mierīgi, ar aktīvu paļāvību (budistiem mīļš izteiciens) pelnīt, ticot, ka nauda būs.

Kredīta noformēšana

Paanalizēsim pirmos divus augšminētos kredīta noformēšanas iemeslus no tieši šī viedokļa.

 1. Gadās neparedzētas izmaksas: salūzusi veļasmašīna, notikusi automašīnas avārija.

No mana šodienas skatupunkta jādomā šādi: man salūzusi veļasmašīna. Hmm… Ja es atlikšu no katras savas mēnešalgas 30% veļasmašīnai (tas ir iespējams, atsakoties no kā cita – mazāk nozīmīga, bet ja nav nekā mazāk nozīmīga, tātad – veļasmašīna man, izrādās, nav pirmais svarīgākais pirkums, pareizi?), ko es tāpat atdotu kredīta izsniedzējam, pēc sešiem mēnešiem man būs jauna – par savu naudu nopelnīta, bez parādiem un procentiem iegūta. Kā Tev patīk šis scenārijs? Vai – pašķetināšu nākamo iemeslu:

 1. Rēķini krājas, bet ieņēmumi nepalielinās.

Rēķinu man ir pavisam maz, un šos izdevumus es tomēr vienmēr pamanos apmaksāt pašus pirmos. Toties ir reizes (gandrīz vienmēr), kad manas vajadzības ir pieaugušas, bet ieņēmumi palikuši iepriekšējā līmenī. Tādos gadījumos (ja atbalstām kredītus) man it kā vajadzētu sākt domāt (par ātro kredītu), taču (ja runājam par ideju, ka varam šoreiz bez kredītiem) man ir labāks risinājums: aizņemties pašai no sevis. Proti, izmantojot tos uzkrājumus, kas ir manā algas kontā, protams, pēc nākamās algas dienas atliekot attiecīgo summu vietā – tādā veidā ne man jāmaksā procenti par aizņēmumu, ne jāgaida noteiktais termiņš, kad (ja man nauda būtu jāizņem no krājkonta) summu (pēc pieprasījuma iesniegšanas) varēšu saņemt. Un runa nav par nez kādiem pirkumiem, kuri pēc dažām dienām varbūt vairs nav vajadzīgi. Runa ir par elementārām ikdienas vajadzībām – saimniecības preces (lai māja būtu tīra), higiēnas līdzekļi (lai saudzētu rokas), ziedi māksliniekiem (ko pasniegt pazīstamai dejotājai viņas koncerta izskaņā). Šie „rēķini” man reizēm krājas, jā. Kāpēc tā? Man drīzāk būtu jāatbrīvojas no šiem izdevumiem, vai ne? Un reizēm jāsaprot, kuri no maniem pārējiem (plānotajiem) tēriņiem budžetā ir tik „ēdelīgi”, ka „atņem” citām vajadzībām. Varbūt izdodas noķert liekēdi un likt tam mazliet pabadoties. Jā! Tāds ir mans tuvākais mērķis, tālākais –sapnis par ideālo māju un mašīnu. Bet nesasniedzamais (tāds arī vajadzīgs, lai būtu vienmēr, kurp tiekties) – par to, ka man piederēs vesela pilsēta ar karuseļiem un zoodārzu.

Vai TEV jau ir pats lielākais dzīves sapnis?