Kurš izsniedz SMS kredītu no 19 gadiem

19Ir dažādi kredītu devēji, kuri izsniedz aizdevumu no 19 gadiem. Mūsdienās lielākā daļa ātro kredītu kompānijas izsniedz aizdevumus no 18,19 vai arī 20 gadiem. Šāds vecuma ierobežojums padara aizdevumu ļoti viegli pieejamu vēl nepieredzējušiem cilvēkiem. 19 gados, jaunieši nav pārāk pieredzējuši ar kredītiem un naudas lietām, tāpēc lielākus aizdevumus saņemt no 19 gadiem ir diezgan grūti. Pastāv atsevišķās patēriņa kredīta kompānijas, kuras aizdod mazliet lielākus aizdevumu par ātrajiem kredītiem. Taču 19 gadīgam jaunietim ir jābūt diezgan lieliem ikmēneša ienākumiem, lai varētu droši aizņemties patēriņa kredītu.

Lai varētu saņemt aizdevumu, Tev būs jānorāda savi ienākumi par pēdējiem 4 mēnešiem. Atsevišķās kredītu kompānijās pieprasa uzrādīt ienākumus par pēdējo pus gadu. Kā var pieteikties ātrajam kredītam, ja Tev ir 19 gadi? Sākumā ir jāizvēlas sev piemērotu ātrā kredīta kompāniju. Tās ir iespējams salīdzināt speciāli izveidotās mājaslapās, kuras salīdzina visus populārākos ātro kredītu piedāvājumus. Kad esi izvēlējies ātra kredīta kompāniju, tad būs jāreģistrējas mājaslapā, norādot patiesu mobilā tālruņa numuru, e-pasta adresi, vārdu un uzvārdu, kā arī savu dzimšanas datumu. Kad reģistrācija būs veiksmīgi veikta, tad jāapstiprina savu lietotāja profilu caur e-pastu. Tālāk izvelies vēlamo naudas summu un termiņu uz kādu nepieciešams aizdevums. Tad spied saņemt aizdevumu un reģistrācijas formā jāaizpilda prasītie personas dati un visa nepieciešamā informācija.

Kas ir franšīze

Vispirms citāts no Viktorijas Jarkinas darba „Franšīzes praktiskie un juridiskie aspekti”: „Nepa¬stāv vienotas franšīzes definīcijas! Franšīzes definīcija ir atkarīga no franšīzes veida! Praksē franšīzes tiek kombinētas!”. Veidojot, piemēram, franšīzes klasifikāciju pēc tās tipiem, V. Jarkina izdala vairākus franšīzes veidus: ražošanas franšīze, izplatīšanas franšīze un biznesa formāta franšīze. Autore min arī franšīzes iedalījumu, kas izriet no attiecībām starp franšīzes devēju un ņēmēju: tiešā franšīze (piemēram, struktūrvienības franšīzes līgums) un pastarpinātā franšīze (piemēram, attīstības līgums).

UNDROIT (Starptautiskais privāttiesību unifikācijas institūts – iestāde, kurā tiek izstrādātas starptautiski vienotas privāttiesības) Ar franšīzi saistītās informācijas izpaušanas parauga likumā (Model Franchise Disclosure Law, 2002) nosaka: „Franšīze ir vienas puses (franšīzes devēja) piešķirts tiesību kopums apmaiņā pret tiešu vai netiešu finansiālu kompensāciju, pilnvarojot otru pusi (franšīzes ņēmēju) un pieprasot tai veikt uzņēmējdarbību, pārdodot preces vai pakalpojumus franšīzes ņēmēja vārdā saskaņā ar franšīzes devēja izstrādāto sistēmu, kurā iekļauta zinātība un palīdzība, pietiekami detalizēti raksturo veidu, kādā jādarbojas franšīzes uzņēmumam, iekļauj būtisku un nepārtrauktu franšīzes devēja veiktu darbības kontroli un būtībā ir saistīta ar franšīzes devēja izstrādāto firmas vai pakalpojumu zīmi, tirdzniecības nosaukumu vai logotipu”.

Latvijā zināmākie franšīzes tirdzniecības punktu veidotāji ir Narvesen, Tele2 (dod iespējas attīstīt franšīzes uzņēmumu saviem darbiniekiem), Dzintars (atver franšīzes tikai ārzemēs), Stenders.

Mājas lapā Franchisinginthe Baltics, Franchise Expo Paris ir minēts kā viens no svarīgākajiem notikumiem franšīzes un biznesa iespēju nozarē Francijā. Šis starptautiskais centrs ir atzīts par vienu no pasaules vadošajām franšīzes izstādēm, pulcējot investorus un pašus slavenākos franšīzes devējus, kas vēlas paplašināt savu koncepciju visā pasaulē. Izstādē satiekas konsultanti, juristi, baņķieri, franšīzes asociācijas, mazumtirdzniecības nekustamo īpašumu attīstītāji, lai apmainītos idejām, veidotu jaunas attiecības un apspriestu franšīzes biznesa iespējas. Piemēram, 2013. gadā četru dienu izstāde un forums tika plānots, piedāvājot aptuveni 100 uzrunu un semināru, bet ieguldīt gatavi uzņēmēji varēja sastapt 450 vadošās franšīzes sistēmas no 75 nozarēm.

Ātri ātrie kredīti

Kredīti internetāĀtrajiem kredītiem nav nepieciešama ķīla, lai saņemtu aizdevumu. Parasti arī galvotājs netiek prasīts. Tas tāpēc, ka aizdevuma summa ir tik maza, ka papildus nodrošinājums nav nepieciešams. Par to, kurš ir labākās un ātrākais aizdevums internetā, nav iespējams precīzi noteikt. Katrā situācijā ir labākais vai izdevīgākais veids kā aizņemties un katram klientam ir savādākas prasības un prioritātes, izvēloties aizdevumu. Tāpēc pastāv dažādi ātro kredītu salīdzināšanas portāli, kuros ir jaunākā informācija par populārāko ātro kredītu kompāniju piedāvājumiem. Ātrais kredīts ir ērtākais naudas saņemšanas veids, kas ir arī viens no dārgākajiem kredītu veidiem. Ātrā kredīta noformēšanai nepieciešami tikai personu apliecinoši dokumenti. Aizņemoties pirmo reizi, kredīta ierobežojums ir līdz 300 eiro. Atkārtoti aizņemoties ātrā kredīta summa var sasniegt pat 1000 eiro. Ātrais kredīts izsniedz aizdevumu īsā laika posmā, kas parasti aizņem 10 līdz 30 minūtes, līdz nauda nonāk Jūsu bankas kontā.

Ātro kredītu atmaksāt ir ļoti vienkārši un ērti. Gadījumos, kad rodas problēmas ar aizdevuma atmaksu, pastāv iespēja kontaktēties ar savu kredīta kompāniju un mēģināt rast kopīgus risinājumus turpmākai aizdevuma atmaksai. Ja nevēlies zvanīt kredītu kompānijai, tad pastāv iespēja pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu.

Ātrākais kredīts ir paredzēts priekš steidzamām un negaidītām situācijām, kad ātri ir jātiek pie naudas. Pateicoties tam, ka šis ir viens no ātrākajiem veidiem kā aizņemties, tam ir liela GPL, līdz ar to pats aizdevums ir neizdevīgs. Tomēr šo lielo GPL nevar just, jo ātrais kredīts ir paredzēts tikai uz vienu mēnesi. Ātrajam kredītam var pieteikties jebkurā laikā, taču lēmumu par aizdevuma piešķiršanu, katra kompānija lemj, tikai savā darba laikā. Svarīgi zināt to ka šis nav lētākais variants naudas iegūšanai, jo ātrie kredīti ir paredzēti tikai ārkārtas gadījumos, kad nauda nepieciešama ļoti ātri un to ir nepieciešams saņemt bez sarežģījumiem priekš konkrēta mērķa. Pirms izvēlies ņemt aizdevumu, padomā par to, cik ļoti Tev tas ir nepieciešams.

Kad ņemt aizņēmumu internetā

5 eiroPirms lasi tālāk, es lūdzu Tevi ņemt vērā, ka nevaru galvot par ātro kredītu noformēšanas un atmaksas sistēmu. Tavā vietā es pat neklausītos manos spriedumos par šo tēmu, jo nekad neesmu tos ņēmusi īstermiņa kredītu. Grāmatu ievados šādos gadījumos pat raksta „visas personas un notikumi ir 100% fantāzijas auglis”.

Vai izlēmi turpināt? Brīdinu, ka Tev pašam ir jābūt ļoti uzmanīgam finanšu jautājumos: jāpārliecinās, jāizpēta, jāsalīdzina un jāuzzina.

Ja Tu esi sociāli apdrošināts darba ņēmējs vai ja esi apdrošinājis savu veselību privāti, ja Tavā rīcībā ir regulāri ienākumi, Tev ir finanšu „spilvens” vismaz diviem mēnešiem, Tu esi sagatavojies nebaltām dienām ar iekrājumiem depozītā, Tev ir noguldījumi pensijai vai Tu esi valsts pensiju shēmas dalībnieks, tad esi to vidū, kuri apmierinoši sagatavojušies neparedzētām finanšu situācijām. Protams, agrā jaunībā Tu varbūt vēl nedomāsi par pensiju. Un tomēr – papildus tam, ka persona, kas maksā valstij nodokļus, jau ar daļu savu ienākumu automātiski piedalās valsts veidotajā pensiju sistēmā, sociāli apdrošināta darbinieka rīcībā ir turklāt slimības lapas apmaksas, ikgadējo atvaļinājumu priekšrocības, tiesības uz augstāku apmaksu par brīvdienu un svētku dienu darbu un vēl virkne citu labumu. Neraugoties uz oficiāli slēgtu darba attiecību plusiem, Tu paralēli drīksti parūpēties par savu nākotni pats, veidojot pārējos augšminētos uzkrājumus.

Taču, ja šobrīd Tavs dzīves un darba stils (apzināti vai neapzināti pieņemts) pagaidām nepieļauj iepriekš minētā parauga pieņemšanu un realizēšanu īstenībā, vari nonākt situācijā, kad rodas nepieciešamība segt neparedzētus izdevumus, aizņemoties.

Kad ņemt ātro kredītu

Ir vairāki gadījumi, kad Tev varētu būt nepieciešams ātrais jeb īstermiņa kredīts:

  • Tu (jebkādu – brīvs fantāzijas lidojums – iemeslu dēļ) zaudē darbavietu un Tev jāizdzīvo (komunālie maksājumi, pārtika, izdevumu, meklējot jaunu peļņas avotu), līdz atkal tiec pieņemts darbā;
  • Tu saslimsti un vēlies izdzīvot (zāles, ārsts, slimnīca utt.);
  • Tu maini darbavietas un atrodies starpposmā (komunālie maksājumi, pārtika, izdevumi, lai izdzīvotu, līdz jauns ienākumu avots sācis darboties utt.);
  • Tu vēlies doties ceļojumā, kam šajā brīdī nepieciešams vairāk naudas, kā Tu vari nopelnīt un sakrāt, toties nākotnes ienākumi to sola;
  • Tev akūti nepieciešams jauns darba instruments vai esošā remonts, bet nav laika sakrāt, respektīvi, vecais salūzis, un tas vai nu jāremontē vai jāpērk jauns;
  • -Tev ir radušies neparedzēti izdevumi auto remontam.

Ko Tu vari darīt, izturoties pret sevi ar cieņu, ir – sastādīt plānu ātrai rīcībai. Plāns varētu nozīmēt problēmas uzstādījumu (kas noticis), veidu, kādā tā jārisina (kas jādara, lai problēmu novērstu), izmaksas plāna realizācijai (cik daudz izdevumu gaidāms), termiņš, kādā plānotais jāpaveic.

Pieņemsim, mēs esam izvēlējušies ceļojumu, taču tam varam sakrāt vienīgi lēnām, balstoties uz nākotnes ieņēmumiem. Protams, prātīgi būtu pacietīgi krāt pusgadu, lai tiktu pie ceļojuma saviem līdzekļiem, taču mēs gribam būt aktīvi, moderni, rīkoties un dzīvot šeit un tagad. Tādā gadījumā ātrais kredīts, visticamāk, mums būs pa spēkam (nebūsim taču nolēmuši pārstāt strādāt, lai cik arī jaukas pārmaiņas gaidāmais ceļojums nenestu – un tā notiek vienīgi grāmatās un ar filmu varoņiem). Izmaksu un termiņa noteikšana ir viegls uzdevums – mums tikai jāsaprot, cik mēs pelnām, jāaprēķina vidējie mēneša neatliekamie izdevumi, lai beidzot saprastu, kādu ceļojumu varam atļauties, un jāizdomā, kā šo aizdevumu atmaksāt (cik mēnešos varēsim kredītu segt). Nu varam formēt aizdevumu!