Pēckrīzes bizness

NaudaĀtrie kredīti ir kļuvuši par vispopulārāko veidu kā aizņemties naudu uz īslaicīgu laika posmu. Tieši tāpēc par ātrajiem kredītiem tiek tik daudz runāts un rakstīts. Kā radās ātro kredītu uzplaukums un kāpēc cilvēki izvēlās ātros kredītus? Viena no teorijām ir, ka ātrie kredīti tā kārtīgi sāka iegūt lielu popularitāti “pēckrīzes” periodā, kad cilvēkiem bija grūtības veiks ikmēneša maksājumus un nekas cits neatlika kā aizņemties īstermiņa aizdevumus.

Pēdējo gadu laikā, kad Latvijas ekonomiskā situācija sāk pamazām uzlaboties, tad ātro kredītu pieprasījums ir salīdzinoši krities. Tas varbūt izskaidrojams arī ar to, ka liela daļā kredītu ņēmējiem jau ir bijusi pieredze ar ātrajiem kredītiem un pastāv iespēja, ka ne tā labākā. Pēc krīzes laika posmā, ātrais kredīts bija labs bizness, jo visi tie cilvēki, kuri vēl cīnījās par saviem īpašumiem un cerēja tos saglābt, aizņēmās ātros kredītus, lai varētu veikt visus nepieciešamos maksājumus par savu īpašumu.

Ielienot arvien lielākos kredītu parādos, daudziem nācās atvadīties no savas dzīvesvietas un doties dzīvot kopā ar vecākiem, tuviniekiem vai vēl trakāk – izīrēt lētu, zemas kvalitātes dzīvokli. Neviens nevēlās tik necilus dzīves apstākļus, tāpēc ātras kredīts bija lielā cieņā, jo tā bija pēdējā iespēja saglābt savas dzīves apstākļus tādus, kādi tie ir.

Ātrs kredīts ir izdevīgs tādā ziņā, ka tam ir ļoti viegli pieteikties, un ir noteikts saraksts ar prasībām, kas Jums jāizpilda, lai Jūs varētu saņemt kredītu savā kontā. Galvenā lieta, ko Jums ir nepieciešams parādīt aizdevējam ir tas, ka Jums ir stabils ienākumu avots, kas parādīs to, ka Jūs varēsiet laicīgi un bez grūtībām atmaksāt kredītu.

Ātrie kredīti tiek ļoti ātri apstrādāti, salīdzinot ar banku kredītiem un aizņēmējiem nav ilgi jāgaida, kamēr kredīti tiek piešķirti. Tiklīdz Jūs aizpildāt nepieciešamo pieteikumu, Jūs saņemsiet piešķirto kredīta summu savā kontā pavisam īsā laikā, reizēm pat pēc stundas vai 10 minūtēm. Vairums aizdevēju nekad negaida ilgāk par stundu, lai piešķirtu Jums kredītu pēc tam, kad Jūsu pieteikums ir apstiprināts. Tas nozīmē, ka Jūs pat varat parūpēties par ārkārtas situācijām neticami īsā laikā, izvēloties ātros kredītus. Izvēlieties ātros kredītus internetā pārdomāti un atbildīgi!