Crediton.lv patēriņa kredīts

Ja Jums nepieciešama nauda lielākam pirkumam, Crediton.lv patēriņa kredīts piedāvā aizņēmumu no 100,- EUR līdz 2000,- EUR termiņam no 3 līdz 24 mēnešiem. Ja esat vecumā no 20 līdz 70 gadiem, Latvijas Republikas pastāvīgais iedzīvotājs ar piešķirtu personas kodu, Jums ir aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums un konts kādā no bankām Latvijā, Jūs varat pretendēt uz kredīta piešķiršanu.

crediton

Kaut arī kredīts – patēriņa, hipotēku, komerciālais – ir gan kapitālisma dzinulis, gan vienīgais vidusmēra cilvēkam pieejamais veids, kā tikt pie dārgākām lietām (piemēram, mājas vai mašīnas), tas tomēr ir ļoti bīstams. Kredīta neatmaksāšana var cilvēkam likt šķirties no visas iedzīves un sliktākajā gadījumā dzīvi pārvērst par visnotaļ nožēlojamu eksistenci. Šajā rakstā apskatīsim to, kādēļ vērts padomāt divreiz, pirms aizņemties patēriņa kredītu.

Lai saņemtu aizdevumu, Jūs varat paziņot par to aizdevējam pa tālruni, sūtot īsziņu vai piesakot kredīta summu savā lietotāja profilā. Pirms tam ir jāizveido konts. Lai reģistrētos, Jums anketā, jāuzrāda savs vārds un uzvārds, personas kods, tālruņa numurs, e-pasta adrese, banka, ikmēneša ienākumi un izdevumi. Pēc tam jānosūta aizdevējam uz norādīto konta numuru vienreizēja reģistrācijas maksa 0,01 EUR apmērā, un Jūs saņemsiet piekļuves datus savam profilam. Aizņēmumiem virs 425,- EUR ir nepieciešams Jūsu bankas konta izraksts. Ziņojumu par kredīta piešķiršanu vai atteikumu Jūs saņemsiet īsziņā.

Ja esat saņēmis kredītu, Jums tas jāapmaksā maksājuma grafikā noteiktajos termiņos. Par kavētu maksājumu tiek aprēķināta kavējuma nauda 0,1 procenta apmērā no nenomaksātās kavētās kredīta summas par vienu kavējuma dienu. Ja Jums rodas negaidītas problēmas ar kredīta atmaksu, nekavējoties sazinieties ar aizdevēju, lai vienotos par turpmāku rīcību.

Kādēļ aizņemties atbildīgi?

Protams, visi zina par baismīgajiem parādu piedzinējiem, taču vissliktāk ir tad, ja ar to viss nebeidzas. Patēriņa kredīts Crediton, tāpat kā visi kredīti, aizdevējam saistās ar zināmu risku, tādēļ bieži vien papildus tam, ka nodrošināt patēriņa kredītu ar mēnešalgu, kredītdevējs pieprasīs kādu ķīlu, kas jūsu īpašumu nostāda pavisam īstās briesmās. Šādos gadījumos ļoti rūpīgi jāapdomā, vai Crediton patēriņa kredīts jums vispār nepieciešams, jo risku – un īstenībā daudz lielāku, nekā banka – uzņematies arī jūs.

  1. Uzzini, ko piedāvā CreditOn! Vai CreditOn piedāvātie procenti ir zemākie un kādas izziņas vai garantijas tiek prasītas piesakot kredītu? Esam sagatavojuši svaigāko informāciju par krediton aizdevēju interneta dzīlēs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *