Darba vide

Jāatgādina, ka tieši izkopts tēls ir noteicošs elements darba vidē – tas ir tas, ko tavi kolēģi, sadarbības partneri un priekšnieks pamanīs pirmo Tevī, kā arī ar savu perfekto tēlu Tu varēsi atstāt labu iespaidu par sevi. Šoreiz sniegsim noderīgus padomus, kas jāievēro, lai iegūtu lielisku tēlu darba vidē.

Ģērbies atbilstoši darba videi

Trīs lietas, no kurām izvairīties, lai spētu labi izskatīties darba vidē – lēts apģērbs, nevīžīgs apģērbs, kā arī nepiemērotas drēbes un ārējais izskats. Tātad – labāk viens labs un kvalitatīvs kostīms, nevis vairāki lētie džemperi, kas savu cenu sāk nodot jau pēc dažām mazgāšanas reizēm;

Lai izskatītos perfekti – vienmēr seko līdzi, lai apģērbs ir tīrs, kārtīgs un izgludināts. Un, protams, ģērbies atbilstoši darba vietai, ieņemamajam amatam, kā arī laika apstākļiem.

Izveido savu stilu un pilnveido to

  • Darba vidē īpaši piemērots ir minimālisms – labāk mazāk detaļu tavā tēlā, nekā to ir par daudz;
  • Lai izskatītos perfekti nekad nevelc apspīlētas drēbes un nepārspīlē ar kosmētiku. Rūpējies par to, lai tavi mati, nagi, zobi būtu kārtīgi, tīri un kopti;
  • Savukārt, lai izkoptu savu tēlu, izvēlēties kādu aksesuāru, ar kuru atsvaidzināt savu stilu un padarīt to atšķirīgu no citiem. Arī ar to varēsi palikt pozitīvā atmiņā sadarbības partneriem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *