Ieskats Ladyloan.lv

Pasapņosim šodien par labāku dzīvi, izmantojot Ladyloan kredīta palīdzību. Visas personas un notikumi šajā stāstā ir izdomāti, kam var ticēt, bet var arī neticēt.

Ladyloan minēts, ka šī zīmola izstrādātājs ir kredītu tirgū pazīstamais Creamfinance – apetītelīgs nosaukums, kas rosināt rosina izmantot tā pakalpojumus. Kredīts, pēc Ladyloan domām, ir jāņem šādos gadījumos:

  • Gadās neparedzētas izmaksas: salūzusi veļasmašīna, automašīnas avārija
  • Rēķini krājas, bet ieņēmumi nepalielinās
  • Vēlies ko skaistu un tiešām īpašu
  • Un daudzās citās situācijās…”

Pārliecinoši, vai ne? Jo – kuram gan no mums nebūs gadījies nonākt un atrasties kādā no iepriekš minētajiem gadījumiem, tātad aina ir visnotaļ pazīstama. Tomēr… Kā daudzos savos rakstos minu: Tev nebūt nav nepieciešams kredīts, lai tiktu galā ar augšminētajām „likstām”. Kāpēc nē, Tu jautāsi. Kāpēc neizmantot iespēju? Tu sacīsi: „Tu taču pati lielākoties atzīsti, ka – ja dzīvei labpatīk sniegt labas lietas, tad jāņem tik ciet.” Jā, bet (prāta vingrināšanas dēļ) reizēm ir vērts pamēģināt kaut ko citu. Nemesties tūlīt atkal aizņēmuma valgos, lai vaiga sviedros atpelnītu nopirkto, bet mierīgi, ar aktīvu paļāvību (budistiem mīļš izteiciens) pelnīt, ticot, ka nauda būs.

Kredīta noformēšana

Paanalizēsim pirmos divus augšminētos kredīta noformēšanas iemeslus no tieši šī viedokļa.

  1. Gadās neparedzētas izmaksas: salūzusi veļasmašīna, notikusi automašīnas avārija.

No mana šodienas skatupunkta jādomā šādi: man salūzusi veļasmašīna. Hmm… Ja es atlikšu no katras savas mēnešalgas 30% veļasmašīnai (tas ir iespējams, atsakoties no kā cita – mazāk nozīmīga, bet ja nav nekā mazāk nozīmīga, tātad – veļasmašīna man, izrādās, nav pirmais svarīgākais pirkums, pareizi?), ko es tāpat atdotu kredīta izsniedzējam, pēc sešiem mēnešiem man būs jauna – par savu naudu nopelnīta, bez parādiem un procentiem iegūta. Kā Tev patīk šis scenārijs? Vai – pašķetināšu nākamo iemeslu:

  1. Rēķini krājas, bet ieņēmumi nepalielinās.

Rēķinu man ir pavisam maz, un šos izdevumus es tomēr vienmēr pamanos apmaksāt pašus pirmos. Toties ir reizes (gandrīz vienmēr), kad manas vajadzības ir pieaugušas, bet ieņēmumi palikuši iepriekšējā līmenī. Tādos gadījumos (ja atbalstām kredītus) man it kā vajadzētu sākt domāt (par ātro kredītu), taču (ja runājam par ideju, ka varam šoreiz bez kredītiem) man ir labāks risinājums: aizņemties pašai no sevis. Proti, izmantojot tos uzkrājumus, kas ir manā algas kontā, protams, pēc nākamās algas dienas atliekot attiecīgo summu vietā – tādā veidā ne man jāmaksā procenti par aizņēmumu, ne jāgaida noteiktais termiņš, kad (ja man nauda būtu jāizņem no krājkonta) summu (pēc pieprasījuma iesniegšanas) varēšu saņemt. Un runa nav par nez kādiem pirkumiem, kuri pēc dažām dienām varbūt vairs nav vajadzīgi. Runa ir par elementārām ikdienas vajadzībām – saimniecības preces (lai māja būtu tīra), higiēnas līdzekļi (lai saudzētu rokas), ziedi māksliniekiem (ko pasniegt pazīstamai dejotājai viņas koncerta izskaņā). Šie „rēķini” man reizēm krājas, jā. Kāpēc tā? Man drīzāk būtu jāatbrīvojas no šiem izdevumiem, vai ne? Un reizēm jāsaprot, kuri no maniem pārējiem (plānotajiem) tēriņiem budžetā ir tik „ēdelīgi”, ka „atņem” citām vajadzībām. Varbūt izdodas noķert liekēdi un likt tam mazliet pabadoties. Jā! Tāds ir mans tuvākais mērķis, tālākais –sapnis par ideālo māju un mašīnu. Bet nesasniedzamais (tāds arī vajadzīgs, lai būtu vienmēr, kurp tiekties) – par to, ka man piederēs vesela pilsēta ar karuseļiem un zoodārzu.

Vai TEV jau ir pats lielākais dzīves sapnis? 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *