Ieskats ViaCredit.lv

Par zīmolu ViaCredit teikts: tā ir ViaSMS produktu grupa, kuras ietvaros tiek piedāvāts naudas kredīts un aizdevums līdz algai.

Naudas kredīts ļauj mums ātri saņemt aizdevumu līdz pat 1500,-EUR. Šāds kredīta veids tiek solīts kā labs risinājums brīžos, kad nepieciešams finansējums nozīmīgākiem (lielākiem) dzīves plāniem. Piedāvājums saskaņot finansiālās iespējas ar ikmēneša maksājumu apjomu, sadalot kopējo līguma summu vienādos maksājumos laika periodā no 3 līdz pat 12 mēnešiem, ir praktisks, vēlams risinājums, ja mums ir regulāri ienākumi. Galvenais, ko uzsver aizdevējs ViaCredit, ir pareizi sabalansētas ikmēneša ienākumu un izdevumu attiecības, ko kredīta devējs iesaka regulēt ar īsāku vai garāku atmaksas termiņu. Aizdevumu ir iespējams atmaksāt arī ātrāk par noteikto datumu, nemaksājot papildus komisijas maksu, kā arī iespējams atteikties no kredīta 14 dienu laikā, ja mums ir radusies šāda nepieciešamība.

Aizdevums līdz algai ir piemērots, ja nepieciešama salīdzinoši neliela naudas summa, bet alga kontā vēl nav ieskaitīta. Aizdevums līdz algai, līdzīgi kā banku piedāvātie overdrafti, ļauj mums saņemt nepieciešamo summu jau tūlīt, samaksājot par tās izmantošanu noteiktus procentus. Aizņemoties pirmo reizi, pirmais aizdevums ir pilnīgi bez maksas, tātad mums jāatdod tik, cik būsim aizņēmušies. Pirmajā reizē aizdevējs uzticēs mums līdz 200,-EUR, otrajā reizē – līdz 300,- EUR, bet turpmāk – līdz 500,- EUR. Aizdevuma atmaksas termiņš ir līdz 30 dienām. Iespējams arī veikt atmaksas pagarinājumu, un to mēs varam noformēt termiņos 7, 14 vai 30 dienas.

Kā jau visi kredītu devēji, ViaSMS (ViaCredit īpašnieks) patur tiesības kredītu piešķirt, individuāli, izvērtējot klienta kredītspēju. Klientam var tikt piedāvāta mazāka aizdevuma summa nekā klients ir vēlējies saņemt, vai arī aizdevums var tikt pilnībā atteikts. VIA SMS ir tiesības neizpaust samazinājuma vai atteikuma iemeslu.

Kontaktu sadaļa mājas lapā priecē ar glītas meitenes foto. Kaut gan uz minētajiem tālruņiem neesmu zvanījusi, ne arī kontaktējusies ar skype palīdzību, manī, sievietē, šāds pirmā sveiciena veids un kompānijas seja izraisa iespaidu par pakalpojumu piedāvājuma vienkāršu, nesamākslotu, stilu, kam raksturīgs uzticamības efekts.

VIA Credit sauklis „Aizdevums lielākiem dzīves plāniem!” atbilst piedāvātajiem kredītu apjomiem: 1500, – EUR maksimuma robeža liecina par salīdzinoši nopietna aizņēmuma piedāvājumu. Daudzas firmas, pie kurām varam slēgt īstermiņa kredītu līgumus, patēriņa kredīta griestus ir noteikušas zemākus (pārsvarā 400,- līdz 700,- EUR robežās).

Mājas lapā minēts, ka gaidāms, ka VIA Credit aizdevumi būs noderīgi, kā arī tiks papildināti ar jauniem piedāvājumu veidiem – līdz ar naudas kredītu tiks piedāvāti vēl citi produkti. Tāpēc arī jaunajai produktu grupai ir izveidota atsevišķa interneta mājas lapa, par kuru jau stāstīju.

ViaCredit mudina izmantot iespēju saņemt aizdevumu un neatlikt plānus uz nākamo dienu. Izsniegt naudu tad, kad tas ir nepieciešams, ir kompānijas uzdevums, ko tā sev piešķir aktīvajā un piesātinātajā Latvijas kredītu tirgus vidē.

Minēsim vienu aizņēmuma paraugu: noformējot 600,- EUR lielu kredītu uz 6 mēnešiem, mums būs jāpārmaksā 27,83 % no sākotnējās kredīta summas, tas ir, jāatdod 766,96 EUR.

Ja nav iespējams veikt kārtējo maksājumu līgumā noteiktajā termiņā, mums ir iespēja atlikt atmaksu uz mēnesi, samaksājot par to komisijas maksu. Komisijas maksas apjomu var redzēt klienta profilā.

Līguma paraugs pieejams ViaCredit mājas lapā, kas lasāma gan latviešu, gan krievu valodā.

Manis sniegtā informācija nav pārāk plaša, tāpēc (un ne tikai tāpēc vien) – vienmēr uzzini un salīdzini pats!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *