Ieteikumi labākai dzīvei!

  • Patiesībā jau viss ir atkarīgs tikai no Tevis un Tavām vēlmēm;
  • Atceries, ka spēsi saņemties – Tu gūsi virsroku pār savām šaubām, tad varēsi sasniegt ne vienu vien savu nosprausto mērķi. Un bieži vien, atskatoties, šķiet, ka radītie šķēršļi nemaz nebija tik lieli, kā sākumā ir šķitis.

Uzsāc darīt lietas pamazām

  • Nereti gadās tā, jo lielākas pārmaiņas, jo vairāk laika tām nepieciešams, lai veiksmīgāk spētu pielāgoties jaunajai situācijai;
  • Atceries, ka jo mazākus solīšus uz nosprausto mērķi izvirzīsi, jo lielāka iespēja, ka tiešām sasniegsi mērķi. Jā, arī ar milzu soļiem mērķi var sasniegt, bet tad arī pastāv lielāka iespēja, ka iecerētais neizdosies. Katrā ziņā – šaubas visvairāk uzmācas tieši mērķa uzsākšanas brīdī. Atceries, ka jo tālāk Tu būsi ticis, jo vairāk un vairāk šaubas mazināsies.

Skaidri apzinies savus plānus

Lai varētu skaidri sasniegt plānoto, Tev jāapzinās tas – cik ļoti to vēlies un, cik apmierināts, priecīgs būsi, kad sasniegsi iecerēto. Iedomājies to un ļauj šīm domām būs galvenajām, kas aizgaiņā jebkuras šaubas, kas varētu tevi novirzīt no mērķu sasniegšanas. Ir ļoti svarīgi zināt, uz ko ej un cik ļoti vēlies to sasniegt, jo tā jau ir puse no panākumiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *