Nauda Tavām vajadzībām

5 eiroMēs dzīvojam laikā, kad ātrumam un ērtībām ir milzīga nozīme. Nereti rodas situācijas, kad vajadzīga papildu nauda kādam steidzamam pirkumam, piemēram, vajadzīgs jauns mobilais tālrunis. Tādos gadījumos labs risinājums ir ātrais kredīts internetā vai kredītlīnija.

Ātrie kredīti un kredītlīnija ir viens no ērtākajiem aizdevuma veidiem, tas pieejams praktiski jebkurā laikā. Tie ļauj vēlamo naudas summu saņemt pat 15 minūšu laikā. Klientu ērtībām aizdevēji strādā arī ārpus ierastā darba laika – nedēļas nogalēs un svētku dienās.

Lai ātrais kredīts internetā būtu pieejams:

 • Jāatbilst aizdevēja noteiktajam vecuma ierobežojumam;
 • Jābūt ar stabiliem ienākumiem, kas ļaus atmaksāt kredītu;
 • Jābūt ar pozitīvu kredītvēsturi

Kredīta noformēšana notiek internetā, veicot dažas vienkāršas darbības:

 • Vispirms reģistrējies izvēlētā aizdevēja mājaslapā, norādot visu prasīto informāciju;
 • Sedz lietotāja profila aktivizācijas maksu, kas visbiežāk ir viens eiro cents;
 • Piesakies aizdevumam, norādot vēlamo summu un atmaksas termiņu;
 • Gaidi lēmumu par kredīta piešķiršanu

Ja atbilde būs pozitīva, naudu norādītajā bankas kontā saņemsi apmēram 15 minūšu laikā. Jāatceras gan, ka pārskaitījuma ātrums lielā mērā atkarīgs no bankas darbības.

Plašas iespējas aizņemties

Internetā pieejami dažādi aizdevumu veidi, tādā veidā ikviens var izvēlēties savai situācijai atbilstošāko risinājumu.

 • Ja steidzami jāatmaksā kāds rēķins, bet līdz algas dienai vēl dažas dienas, piemēroti būs īstermiņa ātrie aizdevumi. Maksimālās aizdevuma summas mērāmas dažos simtos eiro. Savukārt atmaksas termiņš visbiežāk ir 30 dienas. Tas varētu šķist maz, tomēr ir pietiekami, lai sagaidītu algu vai citus ienākumus un veiktu aizdevuma atmaksu;
 • Lielāku dzīves plānu īstenošanai noderēs ilgtermiņa ātrais kredīts internetā. Tas pieejams vairāku tūkstošu eiro vērtībā ar atmaksas termiņu līdz pat vairākiem gadiem;
 • Ja gribi būt pārliecināts, ka vajadzīgā naudas summa vienmēr būs pieejama, vari izvēlēties kredītlīniju. Tā ir kā kredītkarte, kas ļauj aizņemties iepriekš noteikta kredītlimita ietvaros.

Pie vairākiem aizdevējiem pieejams arī SMS kredīts, kas būtībā ir tas pats īstermiņa ātrais kredīts internetā, tikai noformējams ar vienas īsziņas starpniecību. Šo iespēju gan var izmantot tikai sākot ar otro aizņemšanās reizi.

Ja nepieciešams īstermiņa aizdevums un kredītlīnija, vērts izmantot bezprocentu kredīta sniegtās priekšrocības. Tas pieejams kredītdevēja jaunajiem klientiem, un ļaus ietaupīt – pēc noteiktā termiņa beigām jāatmaksā tikai kredīta pamatsumma, tieši tik, cik aizņēmies.

Vai ātrie kredīti vienmēr ir labākā izvēle?

Kredītlīnija – tas ir pakalpojums, kas atvieglo ikdienu. Bet vai tas nozīmē, ka ātrais kredīts internetā piemērots visās situācijās? Nebūt ne. Kredītlīnija ir atbildīgs lēmums, tādēļ:

 • Aizņemies tikai tad, ja zini, ka spēsi to atmaksāt noteiktajā termiņā;
 • Paturi prātā, ka ātrais kredīts internetā paredzēts tikai vajadzīgiem, nevis spontāniem pirkumiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *