Nauda un naudas cipari

Astrologi lēš, ka spēcīgi cipari ir 3, 6 un 8. Taču jāiegaumē, ka tā ir naudas zīmju summa, tātad cipars, kurš veidojas sev esošās naudas zīmes saskaitot kopā. Noteikti vajadzētu izvairīties no 7, jo tas esot spēcīgs, taču garīgs skaitlis, kurš naudu noteikti nevairos. Vāji ir skaitļi 1, 2 un 0, ar šīm zīmēm arī nav ieteicams “operēt”. Šiem skaitļiem piemīt nabadzības vibrācijas. Ja tavās finansēs apgrozīsies skaitlis 4, tad tas nesīs stabilitāti, tikai jāatceras, ka šajā gadījumā gluži naudas lietus no skaidrām debesīm nekritīs, arī pašam būs daudz jāstrādā. Skaitlis 5 domāts tērēšanai, īsi sakot, – visam, kas vairo tavu prieku un baudu. Ja saņem naudaszīmes, kuru skaitļu summa ir 9, labāk šo naudu ziedo kādiem cēliem mērķiem, vai tā būtu labdarība, vai varbūt tajā brīdī vienkārši ir kāds tuvinieks, kuram šī nauda vairāk kā tev vajadzīga. Tātad – neatsaki!

Ja nopērc jaunu maku, vecajā makā ieliec lielāko naudas zīmi, kuru vari atļauties neaiztikt un noliec to mājokļa austrumu puses stūrī. Noteikti to dari jautrā un priecīgā noskaņojumā. Ja pienāk brīdis, kad šo naudas zīmi vari apmainīt pret lielāku, tad nomaini! Vai nauda pie mums vairojas vai nevairojas lielā mērā atkarīgs no mūsu domām, ar kurām mēs piesaistām sev vēlamo, tāpēc domāsim “naudīgi”, lai tā mūsu naudiņa pa visādiem ceļiem vairojas!

Ko nedrīkst darīt

NEKAD nevajadzētu makā likt dažādas valūtas. Noteikti jāizvairās no izlietotu atlaižu kuponu turēšanas, no iztērētu e-talonu kartiņu, nevajadzīgu zīmīšu un no dažādu atlaižu kartiņu turēšanas makā. Makā vajadzētu ielikt piparmētru, vai zivju zvīņas, tas vairos naudu. Neizdodiet pēdējo naudu, tad nauda makā atgriezīsies pēc ilga laika! Un par pēdējo naudu iegādāts pirkums izrādīsies nevērtīgs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *