Viedoklis par ātrajiem kredītiem NR. 1

Klientu viedoklis par ātrajiem kredītiem. Arturs no Kalētiem.

Ātrais kredīts ir īstermiņa kredīts, kas var tikt dēvēts arī par SMS kredītu. Tā kā ātrais kredīts ir īstermiņa, tas ietver nelielu kredīta summu, kas parasti jāatmaksā viena mēneša laikā, kad aizņēmējs saņem nākamo algu vai kādus citus ienākumus, taču aizņēmējs parasti pats var izvēlēties kredīta atmaksas datumu. Tomēr, ja Jūs nevarat atmaksāt kredīta summu laicīgi, Jums var nākties maksāt lielas soda maksas, tostarp augstu procentu likmi. Aizņēmējs var pieprasīt pagarināt kredīta atmaksas laiku un var vienoties par laika perioda pagarināšanu ar aizdevēju; turklāt, aizņēmējam ir jāmaksā papildus maksa par kredīta atmaksas atlikšanu. Tāpēc ir labāk atmaksāt kredītu laikā, lai izvairītos no lielākiem parādiem.

Vairākas finanšu uzņēmumi sniedz ātros kredītus saviem klientiem un piešķir tos jau dažu minūšu laikā. Aizņēmējam ir jāatbilst visiem nosacījumiem, lai varētu izmantot ātros kredītus. Pirmais nosacījums ir tāds, ka aizņēmējam ir jābūt nodarbinātam ar fiksētu ienākumu avotu. Otrkārt, viņam ir jābūt pilngadīgam. Treškārt, viņam ir jābūt aktīvam bankas kontam, lai kredīta summa varētu tikt tieši nosūtīta uz viņa bankas kontu. Visiem ir nepieciešama laba kredītvēsture!

Pieteikuma apstrāde aizņem tikai dažas minūtes un pēc tam, kad kredīts ir apstiprināts, aizņēmējs var izmantot kredīta summu pēc saviem ieskatiem. Aizņēmējam ir jāpatur prātā procentu maksas, pirms pieteikšanās kredītam no jebkura uzņēmuma, un jāizlasa arī uzņēmuma politika. Ātrajiem kredītiem ir viegli pieteikties un tos ir viegli iegūt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *