Viedoklis par ātrajiem kredītiem NR. 11

Klientu viedoklis par ātrajiem kredītiem. Evija no Saulkrastiem.

Ātrie kredīti kļūst arvien populārāki. Vai arī Jūs varētu to izmantot? Tas ir jautājums, ko dažādi cilvēki par tiem uzdod. Šie kredīti var radīt vēl lielākas problēmas, ja ar tiem neapietas uzmanīgi.

Lai vai kā, nekad neizvēlieties pirmo piedāvājumu, ko Jūs ieraugāt. Ne visi kredīti ir vienādi, un Jūs varat atrast piedāvājumu, kas vislabāk der Jūsu prasībām. Jums vajadzētu meklēt piedāvājumu ar zemām procentu likmēm un elastīgu atmaksas plānu.

Neatkarīgi no tā, ka kredīti ir jāatmaksā nākamajā mēnesī, daudziem cilvēkiem tas neizdodas, tādēļ viņiem nākas pagarināt kredīta termiņu. Šādā situācijā kredīta atlikšanas iespēja ir ļoti svarīga. Atlikšana ietver noteiktu samaksu par kredīta termiņa pagarināšanu. Procentu likmes par kredītiem parasti ir lielākas nekā banku kredītiem, tomēr nevajadzētu īsti vadīties tikai no GPL. Gadījumā, ja Jūs kavējat maksājumu un Jums jāpiemaksā nedaudz par kredīta pagarināšanu, Jūsu kredīta izmaksas pieaug. Tātad ātrais kredīts varētu būt ļoti neizdevīgs, ja Jūs to laicīgi neatmaksājat. Kā to izdarīt?

Tieši. Izvēlieties atmaksājamu kredīta summu un atmaksājiet to savā nākamajā algas dienā bez kavēšanās.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *