Viedoklis par ātrajiem kredītiem NR. 33

Klientu viedoklis par ātrajiem kredītiem. Maija no Rīgas.

Valdība turpina īstenot savus mēģinājumus apkarot ātros kredītus. Likumdevēji cenšas apgrūtināt vidusmēra cilvēka centienus iegūt ātru kredītu. Viņu motīvi ir balstīti uz iedzīvotāju pasargāšanu no iekļūšanas dziļākos parādos. No otras puses, viņu metodes nav plaši atzītas. Ātro kredītu aizdevēju pakalpojumu ierobežošana un pieejas ierobežošana neatliekamai finanšu palīdzībai nav izrādījusies pārāk veiksmīga. Patiesībā, daudziem kredītņēmējiem, tā ir padarījusi situāciju vēl ļaunāku.

Tā ir taisnība, ka ātrie kredīti nav labs risinājums daudziem cilvēkiem budžeta krīzes laikā. Procentu likmes ir nedaudz augstākas, un atmaksas termiņš ir ļoti īss. Cilvēki, kas nepārtraukti cīnās ar naudas problēmām, ir mazāk veiksmīgi ar šāda veida naudas palīdzības izmantošanu.”Parādu cikls” uzņem pilnus apgriezienus katru reizi, kad aizņēmējs iegūst ātro kredītu. Aizņēmēja finansiālo problēmu sakne tiek maskēta ar gala rezultātu. Ir vairāki faktori, kas rada mājsaimniecības budžeta sagrāvi. Kāpēc parāda problēmas, kas piemeklē personas ar zemākiem ienākumiem, tiek uzliktas uz ātro kredītu aizdevēju pleciem, paliek neskaidri.

Kad parādi kļūst nekontrolējami un cilvēki zaudē spēju izmantot kartes, daudzi izvēlas iegūt vieglu naudu. Labākie ātro kredītu aizdevēji apstiprina pretendentus 10 minūtēs. Ir arī citas alternatīvas ātras naudas iespējas, bet šie kredīti ir laba iespēja. Ja aizdevējs izmanto godīgas uzņēmējdarbības praksi, un piemēro konkurētspējīgas cenas viņu pakalpojumiem, aizdevēja kredītus veiksmīgi izmanto daudzi aizņēmēji. Ir daži negodīgi aizdevēji, kas mēģina izmantot pretendenta nedrošo situāciju. Viņi nepārstāv visus aizdevējus, neskatoties uz to, ko saka TV.

Valdības amatpersonām ir nepieciešams atrast veidus, kā veicināt naudas menedžmenta izglītību, regulēt parādus, pirms tie kļūst destruktīvi, un regulēt citus aizdevējus, lai iznīdētu krāpnieciskus uzņēmējus. Atņemot izvēli tiem, kam nepieciešama palīdzība, liks tiem meklēt uzņēmumu, kas sniegs jebkādu risinājumu. Kad ātro kredītu aizdevēji nebūs pieejami vai nepiešķirs kredītu, aizdevēji vērsīsies pie kāda, kas to darīs. Tas noteikti nepalīdzēs. Likumi stumj izmisušus cilvēkus agresīvu aizdevēju rokās. Parāda ciklu rašanās iespēja pieaug neizmērāmos apmēros. Nereglamentētie uzņēmumi bieži iekasēs augstāku maksu, sniegs nekvalitatīvus pakalpojumus un sliktu atmaksāšanas politiku. Finanšu saistības ievērojami pieaugs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *