Viedoklis par ātrajiem kredītiem NR. 7

Klientu viedoklis par ātrajiem kredītiem. Dace no Rīgas.

Pamatā ātrie kredīti ir ērti pieejami, ātri un noderīgi kredīti, kas ir pietiekami piemēroti jebkādu iespējamo finanšu ārkārtas situāciju risināšanai. Tie parasti tiek apstiprināti jau dažu minūšu laikā no pieteikuma izskatīšanas. Šis kredīts ir reakcija uz patiesu vajadzību, kas parasti piemeklē cilvēkus mēneša vidū tieši tad, kad visa alga jau ir iztērēta. Šādā situācijā ātrie kredīti varētu būt atbilde, kas var ļoti labi tikt galā ar Jūsu finanšu problēmām.

Ātrie kredīti parasti ir nelieli kredīti bez ķīlas, kas piešķirti uz īsu atmaksas termiņu. Parasti summa, ko aizņēmējs var iegūt ar šo kredītu palīdzību, ir līdz pat 3000 EUR. Kredīta summa būs atkarīga no aizņēmēja vajadzībām, kā arī aizņēmēja maksātspējas. Kredīta atmaksas termiņš parasti svārstās no 1 līdz 30 dienai, lielākas summas ir iespējams aizņemties uz ilgāku laiku, līdz pat 3 gadiem.

Turklāt, ja notiek tā, ka Jūs nevarat laicīgi atmaksāt kredītu, Jūs varat sazināties ar aizdevēju un atlikt kredīta atmaksas termiņu, piemaksājot papildus naudas summu. Kredīta atlikšana ietver noteiktas summas iemaksu aizdevējam, par ko viņš ir ar mieru atlikt kredīta atmaksu. Papildus tam, Jums ir jāatceras, ka ātrajiem kredītiem parasti ir nedaudz augstākas procentu likmes kā citiem kredītu veidiem.

Tas ir iemesls, kādēļ ir ieteicams kredītus izmantot tikai tad, kad tas patiešām ir nepieciešams. Nepiesakieties kredītam tikai tādēļ, ka Jums ir nepieciešama papildus nauda tēriņiem.

Lai iegūtu kredīta apstiprinājumu, Jums ir jāizpilda daži nosacījumi; tie ir – Jums ir jābūt patstāvīgi nodarbinātam, Jums ir jābūt pilngadīgam un Jums ir nepieciešams aktīvs bankas konts, kā arī laba kredītvēsture. Jums vienkārši jāaizpilda kredīta pieteikums, ievadot tajā nepieciešamo informāciju un pārējais būs aizdevēja rokās.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *