Viedoklis par ātrajiem kredītiem NR. 9

Klientu viedoklis par ātrajiem kredītiem. Irina no Liepājas.

Ātrie kredīti ir ļoti plašs bizness, kas ik gadu pelna miljoniem eiro. Saskaņā ar dažādiem pētījumiem, ātro kredītu tirgus ir četrkāršojies kopš tā izveides. Lai gan dažādas bankas protestē, ka GPL šiem kredītiem ir pārāk augsti, jo šie kredīti parasti ir jāatmaksā līdz 30 dienas laikā un tie varētu būt mazāk izdevīgi kā lielākā daļa overdraftu. Neatkarīgi no lielā riska līmeņa, ļoti daudz cilvēku izvēlas ātros kredītus un vairāki simti tūkstošu ir izmantojuši šos kredītus pēdējo 4 gadu laikā. Neraugoties uz to, diezgan daudz cilvēku saņem arī kredītu noraidījumus.

Ir ļoti svarīgi būt uzmanīgam, izvēloties ātrā kredīta piedāvājumu. Aizņēmēji tiek informēti, ka ātrie kredīti ir, iespējams, postoši, kamēr arvien vairāk aizdevēju apgalvo, ka var ieskaitīt summu aizņēmēja kontā dažu minūšu laikā. Aizdevēji izvieto savas reklāmas visur, kur tas vien iespējams, gan sociālajos tīklos, gan uz ielas vai TV. Tā kā visi aizdevēji tagad ir pieejami arī internetā, aizņēmējam ir grūtāk nekā jebkad atrast piemērotu aizdevēju. Pirms Jūs piesakāties ātrajam kredītam, izpētiet citas iespējas un novērtējiet, cik ļoti Jums ir nepieciešams šis kredīts.

Šādi kredīti ir īpaši veidoti ārkārtas apstākļiem un tos nevajadzētu izmantot kā parastu naudas avotu. Labāka un stabila izvēle būtu saņemt kredītkarti, ko Jūs varat nomaksāt ar nemainīgiem ikmēneša maksājumiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *