Aktivitātes un citas lietas, ko darīt apmeklējot Kranjska Gora, Slovēnijā

Kranjska Gora

Ja plānojat apmeklēt skaisto Slovēnijas valsti, jums vajadzētu arī apmeklēt Kranjska Gora.

Kranjska Gora, kas atrodas uz Itālijas un Austrijas robežas, tiek uzskatīta par slavenu kalnu kūrortu Slovēnijā. Patiesībā tas ir pazīstams ar Pasaules kausa izcīņa tramplīnlēkšanā un slēpošanas pasākumu rīkošanā katru gadu. Daudzus cilvēkus pievelk slēpošana, un Kranjska Gora ir lielisks kūrorts iesācējiem un ģimenēm, kas mīl slēpošanu. Bet, izņemot slēpošanu, ir arī citas lietas un aktivitātes, ko varat darīt, atrodoties Kranjska Gora.

Kranjska Gora

Ar piekļuvi Triglavas Nacionālajam parkam un satriecošām kalnu ainavām, Kranjska Gora ir populāra visu gadu. Tā ir skaista vieta alpos ar daudziem bāriem, restorāniem, spa, peldbaseiniem un daudz ko citu. 

Dažas no lietām, ko jūs varat baudīt Kranjska Gora, ir sekojošas:

Pārgājieni

Visā Kranjska Gora reģionā tiek piedāvāti pārgājieni visiem līmeņiem, un tas ir viens no piekļuves punktiem skaistajiem Džuliānas alpiem. Tur ir viss, sākot no maigas ielejas pastaigas, piemēram, ap Zelenci ezera dabas rezervātu vai Jasnas ezeru vai līdz Tamaras ielejai, un līdz pat daļējiem kāpieniem augšup uz dažām no slavenākajām virsotnēm tā reģionā.

Kranjska Gora

Viena no iecienītākajāmpastaigas vietām reģionā ir Vrsic Pass. Tas ir satriecošs kalnu ceļš, kas ved no Kranjska Gora uz Bovecu. Tur arī ir skaistas pastaigu vietas lielā augstumā.

Izpletņlēkšana

Ja jums patīk lekt ar izpletni, tuvākais punkts šai aktivitātei ir Slovēnijas, Austrijas un Itālijas trīskāršās robežas Austrijas pusē, ko var sasniegt caur Arnoldšteina mazo pilsētu Dreilaendereck.

Kalnu riteņbraukšana

Reģionā var atrast vairākas riteņbraukšanas aktivitāšu iespējas visiem līmeņiem. MTB parks Kranjska Gora slēpošanas trasēs ir atvērts vasaras laikā. Lifti darbojas vasarā, un tie aizvedīs jūs līdz trases augšai. Tur arī tiek rīkoti dažādi starptautiskie MTB notikumi. Tur ir plakana velosipēdu taka, kas iet gar veco dzelzceļu. Tas ir ideāli piemērots vienkāršai riteņbraukšanai un tiem, kas vēlas baudīt riteņbraukšanu, izbaudot patīkamu apkārtnes atmosfēru.

Zirgu izjādes

Ap reģionu ir dažas iespējas skaistiem izjādes braucieniem. Lieliska vieta, kur doties, ir Zirovnica izjādes klubs.

Peldēšana

Kranjska Gora ir daži baseini viesnīcās. Viesnīca Larix piedāvā izcilas ērtības, kas ietver labsajūtas centru, peldbaseinu ar lielisku skatu un baseinu bērniem. Kompas viesnīcā, no otras puses, ir pārsteidzošs iekštelpu peldbaseins un vēl viens atsevišķs baseins ar slidkalniņu bērniem. Viesnīca Lek lepojas ar burbuļvannu un peldbaseinu. Viesnīca Spik piedāvā pretstraumes baseinu katram aktīvajam peldētājam un bērnu baseins ar labāko rotaļu aprīkojumu.

Makšķerēšana ar vieglo mānekli

Kranjska Gorā ir skaista Sava upes augšdaļa un Pisnica un Bistrica upes. Lai gan tās ir mazas upes, piedāvā lielisku makšķerēšanai, gaisā ar vieglo mānekli, vietu kādu nevar atrast nekur citur.

Raksti no tās pašas kategorijas:

    Nav atrasts