Vispirktākās preces no Makeup Revolution

Makeup Revolution

Makeup Revolution ir ieguvusi reputāciju kā budžeta kosmētikas zīmols no Anglijas. Viņiem ir izdevies izveidot kulta statusu starp miljoniem skaistumkopšanas entuziastu visā pasaulē, pateicoties viņu dažādajiem augstas klases zīmolu kopiju nosaukumiem un piedāvājumiem, kas ir šajā nozarē galvenās tendences.  

No kontūrējošām sejas paletēm līdz acu ēnām, un līdz grima otām. Zemāk var apskatīt dažas no vispirktākajām precēm, ko varat iegādāties no Makeup Revolution.

I Heart kosmētika I Heart Chocolate paletes

Kā tika minēts iepriekš, zīmols ir pazīstams ar savu apbrīnojamo dārgāku zīmolu kopijām. Šī konkrētā palete atgādina šokolādes tāfelītes paleti no Two Faced ar līdzīgiem toņiem. Lai gan ēnām nav tādas pašas samtainas vai pigmentētas tekstūras, kvalitāte joprojām ir lieliska, it īpaši, ja jums ir ierobežots budžets. 

Makeup Revolution

Ultra un Salvation acū ēnas paletes

Meikapa zīmola ēnas ir ļoti kvalitatīvas, ņemot vērā to cenu. Tie ir diezgan labi pigmentēti ar krēmveida tekstūru, kurai ir ļoti maz atbirumu. Metāla nokrāsas var konkurēt ar augstākas cenas zīmoliem.

Tematiskās Ultra un Salvation acu ēnu paletes, piemēram, Mermaids Forever, piedāvā apbrīnojamu un unikālu toņu klāstu. To kolekcionēšana var būt arī ļoti interesanta. 

I Heart kosmētika Blushing Hearts

I Heart kosmētika Blushing Hearts no zīmola ir arī tāds pats izskats kā Sweethearts Blush no Two Faced. Tai varētu būt mazāk krēmveida tekstūra, bet jūs joprojām varat paļauties uz to, ka tas sniegs jums skaistu, pigmentētu mirdzumu. 

Fortune Favours The Brave acu ēnu palete

Makeup Revolution bija sadarbība ar britu skaistuma blogeri, vadošā skaistumkopšanas blogere Anglijā, parādīties ar viņu krāšņo Fortune Favours The Brave acu ēnu paleti. Šī palete ar 30 toņiem būs ideāli piemērota gandrīz ikvienam, jo tajā ir viss, ko jūs varat vēlēties, sākot no intensīva mirdzuma meikapa, līdz pat spīdumiem un matētai kosmētikai. 

Ultra Contour palete

Ultra Contour palete ir vienīgā lieta, kas jums ir nepieciešama, lai uzlabotu jūsu sejas vaibstu izcelšanu un tās kontūrēšanu. Ir silti tonēti un vēsi tonēti, matēti kontūru toņi, mirdzoši un matēti izgaismotāji, kā arī satriecošs mirdzošs bronzeris. 

Vivid Baked izgaismotājs 

Vivis Baked izgaismotājs ir viens no labākajiem izgaismotājiem, ko jūs varat atrast starp daudziem skaistumkopšana blogeriem šodien. Jūs nekad nenogursiet skatīties uz zaigojošajiem viļņiem, nemaz nepieminot, ka tas var arī izcelt jūs brīnišķīgi. 

Precision Oval otas

Šobrīd ir daudz dārgu kosmētikas otu, bet zīmols nāk klajā ar savu otas versiju, bet par pieejamāku cenu. Precision Oval otas piedāvā tādu pašu veiktspējas līmeni bez jūsu bankas bankrotēšanas. Tie ir pieejami dažādos izmēros un noteikti izskatīsies lieliski jūsu sociālo mediju plūsmā. 

Pro Fix Oil Control Makeup Fixing Spray

Ja jūsu mērķis ir nodrošināt, ka jūsu meikaps nepazūd dienas gaitā, bet jūsu budžets neļauj jums tērēt naudu par dārgu fiksējošo aerosolu, Pro Fix Oil Control Makeup Fixing Spray no Makeup Revolution palīdzēs jums un pierādīs, ka jums nav visu laiku nepieciešams izvēlēties augstas klases produktus. 

Raksti no tās pašas kategorijas: