Vietas, ko apmeklēt pēc palutinošas Spa Laško

Pēc tam, kad jūs saņemsiet savu tik ļoti nepieciešams un pelnījis palutināšana spa, jums noteikti patīk fakts, ka vēl ir daudz aizraujošu lietu, kas gaida jūs šajā jomā. 

Laško ir slavenais Slovēnijas spa reģions, kuru var iepazīt vienas dienas laikā. Turpmāk uzskaitīti galvenie apskates objekti, kurus nevajadzētu palaist garām, šeit uzturoties:

Viesnīca Thermana Park Laško

Viesnīca Thermana Park Laško ir labākā vieta, kur nakšņot, ja plānojat šajā reģionā uzturēties vairākas dienas. Šeit ir daudz iespēju, tostarp termālie baseini un dažāda veida pirtis. 

Masāža Hotel Thermana
Hotel Thermana Park Laško piedāvā arī masāžas pakalpojumus

Viesnīca piedāvā arī masāžas pakalpojumus, un katrs numurs ir aprīkots ar lieliskām funkcijām. Ja nepieciešama rehabilitācija, viesnīcas teritorijā ir arī medicīnas centrs ar specializētiem ārstiem. Šajā iestādē jūs varat arī uzturēties ilgstoši lieliskā vidē, ievērojot kontrolētu diētu. 

Diētu var veidot arī atkarībā no jūsu prasībām. Labs uzturs apvienojumā ar regulāru termālo baseinu un Laško spa apmeklēšanu ļaus uzlabot veselību jūsu ilgās uzturēšanās laikā. 

Laško Ekskursija pa alus darītavu

Viena no labākajām lietām, ko varat darīt, uzturoties Laško, ir ekskursija alus darītavā. Patiesībā šajā vietā var atrast vienu no Balkānos slavenākajiem aliem, kas ir gandrīz līdzvērtīgs Ams’erdamas Heineken alum. 

YouTube video

Laško alus darītava ir Slovēnijas vecākā alus darītava ar 200 gadu senu vēsturi. Ekskursijas laikā varēsiet iepazīties ar alus darīšanas procesu un izbaudīt gatavo produktu. Ir arī alus darītavas izstāde, kas jums noteikti patiks. 

Laško baznīca

Vecpilsētas centrā atrodas Svētā Mārtiņa baznīca. Šajā 12th gadsimtā celtajā baznīcā ir baroka, gotikas un romānikas arhitektūra. Baznīcu ieskauj arī daudz tradicionālo krāsaino slovēņu stila māju. Apkārtnē ir arī vairāki restorāni un kafejnīcas. 

Savinjas upe

Savinja plūst ne tikai cauri Laško reģionam, bet arī caur valsts trešo lielāko pilsētu Celju. Fotogrāfijas entuziasti noteikti iemīlēs panorāmas atspulgus upē. Līdzās tikpat gleznainajiem kalniem fonā jūs varat iemūžināt dažus satriecošus šīs krāsainās vecpilsētas atspulgu kadrus. Arī Laško alus darītavas atspulgs upē ir kaut kas tāds, ko vērts nofotografēt. Savinjas upe ir populāra ar to, ka vasaras mēnešos, kad šajā apvidū ir maz lietus, tā sniedz vislabākos atspulgus. 

Taboras pils 

15 minūšu kalnā no pilsētas centra jūs nokļūsiet līdz Taboras pilij jeb saukta arī par Laško pili. Kad jūs sasniegsiet pili, jūs noteikti aizraus brīnišķīgs skats uz Savinjas upi un pilsētu. Ja pēc kāpšanas kalnā jūtaties izsalkuši vai izsalkuši, pilī atrodas arī restorāns, kur varat paēst vai iestiprināties ar kādu dzērienu. Šīs pils pirmsākumi meklējami 11th gadsimtā, un Osmaņu impērijas laikā tā aizsargāja pilsētu no turkiem. 

Laško kūrorts nav tikai labākā šīs vietas īpašība, jo tajā ir arī daudz aizraujošu apskates vērtu apskates objektu. 

Raksti no tās pašas kategorijas: