Labākie iemesli, lai reģistrētu domēna vārdu ASAP

Jebkura lieluma uzņēmumiem neatkarīgi no tā, kādus pakalpojumus vai produktus tie piedāvā, ir svarīgi uzturēt spēcīgu un stabilu klātbūtni tiešsaistē. Tajā pašā laikā tā ir arī lieliska iespēja uzlabot savu personīgo identitāti tiešsaistē. Viens no pirmajiem soļiem, kas jāveic, veidojot savu tiešsaistes portfeli, ir reģistrēt domēna vārdu. Tas palīdzēs jums iegūt labāku atpazīstamību, jo tādējādi nodrošināsiet, ka cilvēki ātrāk un vieglāk atradīs jūsu tīmekļa saturu.  

Šeit ir minēti galvenie iemesli, kāpēc domēna reģistrācija ir jāveic pēc iespējas ātrāk:

Pieejamība

Vēlamā domēna vārda tūlītēja reģistrācija vienmēr ir gudrs solis, jo strauji samazinās pieejamība. Ik dienu tiek reģistrēti tūkstošiem domēna vārdu. Tas nozīmē, ka nogaidīšana ar konkrēta atbilstoša domēna reģistrāciju var novest pie vilšanās, kad cits uzņēmums jūs apsteidz. Domēna derīguma termiņš beidzas pēc noteikta laika. Tomēr sākotnējam īpašniekam vispirms ir jāatsakās no tā atjaunošanas, pirms tas atkal kļūst publiski pieejams. 

Tas palīdzēs jums iegūt labāku atpazīstamību, jo tādējādi nodrošināsiet, ka cilvēki ātrāk un vieglāk atradīs jūsu tīmekļa saturu.

Domēna pārsūtīšana

Ja jums nav sava emuāra vai tīmekļa vietnes, ir vēl svarīgāk reģistrēt domēna vārdu. Izmantojot domēna pāradresāciju, ir iespējams iestatīt domēna vārdu tā, lai apmeklētāji tiktu novirzīti uz citām tiešsaistes tīmekļa vietnēm. Piemēram, jūs varat reģistrēt “registerdomain.com” un pēc tam iestatīt, lai tas novirzītu apmeklētājus uz jūsu Instagram vai Facebook lapu.  Tas ļauj jums pievienot sociālo mediju lapām neaizmirstamu un vienkāršu URL, vienlaikus nodrošinot viegli atrodamu tiešsaistes klātbūtni un unikālas e-pasta adreses.  

E-pasta adreses

Reģistrējot domēna vārdu, jūs varat izmantot neierobežotu skaitu pielāgotu e-pasta adrešu.  Jūsu domēna vārds ir e-pasta adreses daļa pēc simbola “@”. Pirms simbola “@” varat izvēlēties jebko, lai jūsu e-pasts būtu īpašs, personisks vai atmiņā paliekošs. Piemēram, reģistrējot domēna vārdu “registerdomain.com”, varat izmantot e-pasta adresi, piemēram, “whatever@registerdomain.com”, “mail@registerdomain.com” vai “smith@registerdomain.com”.

Atmiņā paliekošs domēna vārds

Labākais veids, kā būt pārliecinātam, ka cilvēki atradīs jūsu klātbūtni tiešsaistē, ir izvēlēties piemērotu domēna vārdu jeb tā saukto URL. Izvēloties domēna vārdu, kas atbilst jūsu vietnes saturam vai jums pašam, jūsu tiešsaistes klātbūtne būs uzticamāka un labāk iegaumējama. Tas arī palielinās jūsu apmeklētāju skaitu, jo viņiem būs vieglāk jūs atrast no tūkstošiem tīmekļa vietņu tiešsaistē. 

Produkta vai uzņēmuma veicināšana

No produktiem un uzņēmumiem vienmēr tiek sagaidīta klātbūtne tiešsaistē, un viens no veidiem, kā sākt popularizēšanu un mārketingu tiešsaistē, ir reģistrēt jūsu piedāvājumam atbilstošu domēna vārdu. Jūs varat izmantot apakšdomēnus, lai sava uzņēmuma domēna nosaukumā izveidotu īpašas produktu lapas. Tas var arī ievērojami uzlabot jūsu pozīciju meklētājprogrammās.

YouTube video

Šie ir tikai daži no labākajiem iemesliem, kāpēc jums ir nepieciešams reģistrēt domēna vārdu pēc iespējas ātrāk.  

Raksti no tās pašas kategorijas: