Kas ir ģeneriskās tonera kasetnes, atkārtoti uzpildītās tonera kasetnes un kas ir oriģinālie lāzertoneri?

Oriģinālu lāzertoneri ražo uzņēmums, kas ražo printerus, kuros tie ir iebūvēti. Turpretī oriģinālās tonera kasetnes ir tonera kasetnes, ko trešās puses ražotāji izgatavo zīmolu printeriem. Viens no tiem ir tāda paša zīmola kā printeris. Otra nav, bet ir piemērota šim modelim. Ģeneriskās tonera kasetnes ir kasetnes, kas ir saderīgas ar jūsu izmantotā zīmola printeri. Citiem vārdiem sakot, tās ir alternatīvas, no kurām varat izvēlēties.

Vai ģeneriskais lāzera toneris, atjaunotais vai atkārtoti uzpildītais tonera kasetne ir tas pats, kas oriģinālais lāzera toneris? Nē, tas tā nav.

Oriģinālu lāzertoneri ražo uzņēmums, kas ražo printerus, kuros tie ir iebūvēti. Turpretī oriģinālās tonera kasetnes ir tonera kasetnes, ko trešās puses ražotāji izgatavo zīmolu printeriem.

Atkārtoti atjaunota tonera kasetne ir pārstrādāta tonera kasetne, ko iepriekš iztukšojuši citi. Atkārtoti uzpildīta tonera kasetne ir tā pati tonera kasetne, kuru jūs atvērāt, bet kura ir atkārtoti piepildīta ar toneru.

No otras puses, ģeneriskās tonera kasetnes tiek ražotas no jauna, un tajās nav pārstrādātu detaļu. Tāpēc tās tiek uzskatītas par kvalitatīvākām nekā atjaunotās vai atkārtoti uzpildītās tonera kasetnes. Ģeneriskās tonera kasetnes ir daudz labākas nekā atkārtoti atjaunotās vai atkārtoti uzpildītās tonera kasetnes, un tas ir jāņem vērā. Tomēr joprojām ir aktuāls jautājums: kas uzvar starp ģenerisko toneri un oriģinālo lāzertoneri?

Ģeneriskais toneris un oriģinālais lāzertoneris: kur ģeneriskais toneris uzvar

Lielākais un vissvarīgākais iemesls, kāpēc ir sākusies diskusija par oriģinālo lāzertoneri un ģenerisko toneri, protams, ir izmaksas. Cilvēki sāk apsvērt ģenērisko tonera kasetņu iegādi, jo ir nobažījušies, ka tonera nomaiņa, kas būs vairākkārt nepieciešama printera darbības laikā, krasi ietekmēs viņu finanses.

YouTube video

Nav noslēpums, ka oriģinālās tonera kasetnes ir lētākas nekā oriģinālās lāzera tonera kasetnes. Tomēr būtiskākais jautājums ir: kāpēc?

Kā minēts iepriekš, printeru ražotāji, piemēram, Canon, savus printerus pārdod gandrīz par pašizmaksu, jo tie kompensē zaudējumus, kad lietotājam atkal un atkal ir jāpērk kārtridži.

Raksti no tās pašas kategorijas:

    Nav atrasts