HP kasetņu galvenie veidi

HP kasetnes ir viena no populārākajām drukāšanas iespējām mūsdienās. Tomēr, ņemot vērā, ka ir daudz dažādu kasetņu, no kurām izvēlēties, kā jūs uzzināsiet, kura ir jums piemērotākā tinte? 

HP tintes kasetnēm ir divi galvenie veidi. Ir HP printeri, kas izmanto tikai divas tintes kasetnes – trīskrāsu un melno. Ir arī citi, kas darbojas ar četrām atsevišķām tintes kasetnēm – melno, dzelteno, ciānto un purpursarkano.  Abi šie tipi nodrošina kvalitatīvas fotoattēlu, krāsu un teksta izdrukas. Tomēr daudziem printeru lietotājiem ar atsevišķām tintes kasetnēm ir iespējams ietaupīt vairāk uz izmaksām.

Trīskrāsu un melnās tintes kasetnes 

Trīskrāsu un melnās tintes kasetņu kombinācija ir viens no vecākajiem tintes kasetņu pāriem, jo HP jau daudzus gadus pārdod printerus ar šādām kasetnēm. To pamatkoncepcija ir vienkārša. Melnā tinte piepilda melno kasetni, savukārt trīskrāsu kasetnes iekšpusē ir trīs kameras, kas piepildītas ar dzelteno, purpura un ciāna krāsu tinti.

s ir viena no populārākajām drukāšanas iespējām mūsdienās.

Trīskrāsu un melnās kasetnēs ir iebūvēta integrēta drukas galviņa. Tas nozīmē, ka drukas galviņa tiek nomainīta ikreiz, kad tiek nomainīta kasetne. Šīs ir populāras kasetnes daļēji tāpēc, ka tās ir bijušas pieejamas visus šos gadus. Tomēr šī slava ir vēl lielāka tāpēc, ka tās ir izstrādātas tā, lai vienkārši labi darbotos ar lētākiem tintes printeriem. 

Ja iegādājaties dārgu HP printeri, visticamāk, tajā tiks izmantotas trīskrāsu un melnas HP kasetnes. Šīs trīskrāsu un melnās kasetnes ir lieliski piemērotas cilvēkiem, kuri vēlas ietaupīt kannas, lai iegādātos printeri. Tomēr tās var nebūt labākā izvēle tiem, kas printeri izmanto drukāšanai bieži.

Daudzi HP trīskrāsu un melno kasetņu pāri ir piepildīti ar nominālu tintes daudzumu, atšķirībā no to analogiem – atsevišķām tintes kasetnēm. Ja izdrukājat daudz lappušu, nomaiņas izmaksas var ātri palielināties. 

Lasiet arī nākamo rakstu: Valstu domēni un to priekšrocības 

Trīs lielākie TLD jeb augstākā līmeņa domēni ir .com, .org un .net. Tomēr tas, ka šie ir lielākie un izplatītākie TLD, nenozīmē, ka jums vairs nav citu iespēju. Domenca valstu domēni jeb valstu kodu TLD ir vēl viena jums pieejama izvēle.    

Atsevišķi tintes kārtridži

Vienu atsevišķu tintes kārtridžu komplektu veido četras dažādu krāsu tintes tvertnes, kas ir pieejamas dzeltenā, ciānkrāsas, purpura un melnā krāsā. Starp trīs krāsu un melnās krāsas kasetnēm un atsevišķām kasetnēm ir divas galvenās atšķirības.

To galvenā atšķirība ir naudas ietaupījums, jo nav atsevišķi jānomaina katrs kārtridžs. Lielākā daļa printeru lietotāju izvēlas atsevišķas HP kasetnes, jo ir iespējams nomainīt katru krāsu pēc vajadzības. Tas padara to daudz rentablāku, salīdzinot ar visas trīs krāsu kasetnes nomaiņu, pat ja ir zems tikai vienas krāsas līmenis. 

Vēl viena būtiska atšķirība ir drukas galviņas atrašanās vieta. Kā minēts iepriekš, trīskrāsu un melnās kasetnēs ir iebūvēta integrēta drukas galviņa. Atsevišķās tintes kasetnēs nav iebūvētas drukas galvas. Tā vietā drukas galviņa ir integrēta printerī. 

YouTube video

Abi šie drukas galviņu veidi darbojas vienlīdz labi. Tomēr ir svarīgi ņemt vērā, ka, ja izvēlaties printeri ar iebūvētu drukas galviņu, iespējams, ka pēc tam, kad tā laika gaitā nolietosies, to būs jānomaina. Drukājošās galvas nomaiņas izmaksas parasti ir dārgākas, salīdzinot ar jauna printera iegādi pilnībā.  

Izlasiet šo rakstu: Labākie iemesli, lai reģistrētu domēna vārdu ASAP

Jebkura lieluma uzņēmumiem neatkarīgi no tā, kādus pakalpojumus vai produktus tie piedāvā, ir svarīgi uzturēt spēcīgu un stabilu klātbūtni tiešsaistē. Tajā pašā laikā tā ir arī lieliska iespēja uzlabot savu personīgo identitāti tiešsaistē. Viens no pirmajiem soļiem, kas jāveic, veidojot savu tiešsaistes portfeli, ir reģistrēt domēna vārdu.

Iepērkoties HP kasetnēs, noteikti izsveriet visas izvēles iespējas un pievērsiet uzmanību regulārai apkopei, lai drukas galviņas un printeris vienmēr darbotos nevainojami.   

Raksti no tās pašas kategorijas: