Funkcionāli galdi dārzam – vai pastāv universāla konstrukcija?

Dārzs –vairumam cilvēku, kuri joprojām dzīvo daudzdzīvokļu mājās, tas ir sapnis. Mazi, šauri un cieši balkoni – nav tas patīkamākais variants, kas atbilstu šāda tipa nekustamā īpašuma īpašnieku un īrnieku gaidām. Ja Jūs esat viens no laimīgajiem, kuri var lepoties ar plašu piemājas zemes gabalu ar terasi vai lapeni, aprīkojiet tos tā, lai to potenciāls tiktu izmantots par visiem 100%.

Viens no elementiem, kurš ir obligāts Jūsu piemājas dārzā, ir dārza galds. Tomēr ir vērts ieguldīt funkcionālās konstrukcijās, kuras ļaus personalizēt lietošanas mērķus atkarībā no situācijas. Tad kāds būtu to raksturojums? Mēs iztēlosimies dažus svarīgus momentus, kuri prasa īpašu uzmanību.

Saliekami dārza galdi visiem dzīves gadījumiem

Ne vienmēr ir nepieciešams liels galds 8-12 cilvēkiem. Tomēr dažreiz vakarēšana vai tikšanās var pārsniegt gaidīto. Katram gadījumam der sagatavoties, izmantojot funkcionālus dārza galdus, kurus ir iespējams izvilkt/atlocīt.

Slavenu dārza mēbeļu ražotāju vai piegādātāju sortimentā Jūs atradīsiet daudz unikālu preču. Tostarp – Jūsu rīcībā konstrukcija, paredzēta 2-4 vai 4-12 cilvēkiem. Viss atkarīgs no Jūsu individuālajām vajadzībām. Ielūkojieties VidaXL un uzziniet kāds dārza galds būs visvairāk piemērots Jūsu dārzam.

Ērtas kastes – instrumenti vienmēr līdzās

Tikšanās dārzā parasti paredz barbekjū, laika pavadīšanu ar draugiem vai ģimeni vai vienkārši atpūtu svaigā gaisā. Tādēļ “pa ķērienam” vienmēr ir jābūt nepieciešamiem vai noderīgiem instrumentiem, produktiem un aksesuāriem. Tam lietojiet galdiņus, kas aprīkoti ar nodalījumiem un kastēm, kurās Jūs varat ielikt visu nepieciešamo – neatkarīgi no tā vai tie
būs barbekjū rīki, vīns, korķu viļķis, kārtis vai spēles.

Betona podi

Īss ceļvedis stādu podiņu izvēlei

Izvēloties Miravila stādu podus, ļaujiet sevi vadīt radošajai gaumei. Lai gan dažiem cilvēkiem šķiet, ka viņi pērk pirmos redzētos podus tikai tāpēc, ka tie izskatās skaisti, patiesībā ir daudz lietu, kas jāņem vērā, lai izvēlētie podi patiešām būtu vislabākie jums un jūsu augiem.

Lasiet pilnu rakstu vietnē stādu podus.

Raksti no tās pašas kategorijas: