Populāri dīvānu stili katrā dzīvojamā istabā

Dīvānu, lai atdzīvinātu vietu

Modulējams ”Sectional” dīvāns 

Modulējuma dīvani jeb ģimenes dīvāni, ir labākā izvēle tiem, kas vēlas pielāgot savu stilu un formu. Modulējuma dīvanam ir sekcijas vai atsevišķi gabali, kurus jūs pievienojat viens otram, lai izveidotu tādu izskatu, kādu vēlaties. Tie sastāv no diviem vai vairākiem gabaliem.

Jūs varat iegūt dažādus dīvanu variantus ar šādu modulējamu dīvānu, piemēram, pievienojot dīvānu stūra sēdeklim, piestiprinot izvelkamo sauļošanās krēslu dīvānam un daudz ko citu. Gabali, kurus jūs izvēlaties modulējuma dīvānam, noteiks jūsu dīvāna izmēru un formu. Lai gan modulējuma dīvāni ir populāri, pārliecinieties, ka vispirms pārbaudāt savu grīdas plānu, pirms iegādājaties to.

Sauļošanās krēsls ”Chaise” 

Sauļošanās krēsls no angļu valodas vārda ”chaise lounge” nozīmē garais krēsls. Mūsdienās šiem krēsliem ir mūsdienīgas formas, bet jūs varat arī izveidot savai mugurai piemērotu versiju. Tas ir sava veida dīvāns, ko var atrast pie psihiatra dodoties.

Dīvānu
Interjera dizaina dīvānu

”Bridgewater” dīvāns 

Klasisks un vienkāršs dīvāns, ”Bridgewater” dīvāns piedāvā zemu dīvānu ar zemiem roku balstiem, kuri ir vērsti uz atpakaļu no priekšējās dīvāna daļas. Tradicionālajiem ”Bridgewater” dīvāniem ir augsts savīts muguras atbalsts un svārki.

Video: Kas būtu jāņem vērā, izvēloties dīvānu

Pateicoties ”Bridgewater” diezgan mīkstajiem spilveniem un mugurai, šī ir vislabākā izvēle tiem cilvēkiem, kuri dod priekšroku regulējamai dīvāna muguras cietībai.  

”Divan” dīvāns 

Divan ir termins, kas radies Persijā. ”Divan” dīvāns tiek saistīts ar garu sēdekli, kas izveidots no matrača, kas ir novietots pret sienu ar spilveniem pret kuriem var atbalstīties. Mūsdienu ”divan” dīvānam ir matracim līdzīgi izšūta sēdvieta ar zema profila rāmi jeb atzveltni. Šāda veida dīvāns bieži tiek novietots blakus sienai, tiek izrotāts ar spilveniem un parasti kalpo kā gulta viesiem. Šis dīvāns ir kā vecākais brālis dīvānam-gulta, kas ir perfekts atpūtas telpai. 

”Track Arm” dīvāns 

”Track Arm” dīvānu (vairāk informācijas vietnē Dom24) iezīme ir kvadrātveida un taisni roku atbalsti. Mūsdienīgais izskats, tīrais izskats un taisnās roku atbalstu līnijas padara to par iederīgu mēbeli modernā mājā. Šie dīvāni ir arī pieprasīta lieta dzīvokļos, jo to kompaktā forma ļauj tiek iekļauties dzīvoklī ar savu taisno un leņķisko izskatu.  Ja vēlaties dīvānu, kas neizceļas ar tā moderno izskatu tik ļoti, tad šie dīvāni ir vislabākā izvēle jums. 

Raksti no tās pašas kategorijas:

    Nav atrasts