Automašīnas gaisa deflektora pamati

Atverot automašīnas logus lietus laikā, tos var pasargāt no kondensāta, nemaz nerunājot par to, ka tas arī palīdzēs jums atbrīvoties no rūpēm par automašīnas salona piesūcināšanos ar kaitinošiem lietus pilieniem. 

Ja bieži smēķējat, noteikti novērtēsiet arī vēja deflektoru, jo tas ļaus jums turēt logu atvērtu tikai tik daudz, lai pelni un dūmi nokļūtu ārā. Tas ir īpaši noderīgi lietus laikā, jo varat būt droši, ka cigarete nesasmērēsies ikreiz, kad izmetīsiet pelnus zem deflektora. 

Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi ir arī tas, ka gaisa deflektori Withcar var piešķirt jūsu transportlīdzeklim stilu. Šie aksesuāri var padarīt jūsu jauno automobili elegantāku, pateicoties to satriecošajam tonētajam vai dūmu izgaismojumam. Kopumā vēja deflektori ir ļoti pievilcīgi, praktiski un ekonomiski auto aksesuāri, kas jums noteikti patiks. 

Gaisa deflektori ir ļoti noderīgi un parocīgi daudzu iemeslu dēļ.

Galvenie gaisa deflektoru veidi

Automašīnu gaisa deflektoriem ir divi galvenie veidi, un tie ir piestiprināmie un kanālā iebūvētie vēja deflektori:

Kanāla vēja deflektori 

Kanālā iebūvētie gaisa deflektori ir visizplatītākais un populārākais vēja deflektoru veids, ko šodien var atrast un izmantot. Šie deflektori cieši iekļaujas transportlīdzekļa loga kanālā. Turklāt, lai tos uzstādītu, nav jāizmanto specializēti instrumenti.

Ir gadījumi, kad šo deflektoru nostiprināšanai var izmantot klipus. Tomēr tas ir nepieciešams tikai tad, ja loga kanāls ir pārāk plats, lai deflektori nevarētu cieši pieguļ. Tos var viegli uzstādīt dažu minūšu laikā un tikpat viegli un ātri noņemt. 

YouTube video

Uzlīmējami vēja deflektori 

Uzlīmējamais vēja deflektors tiek piestiprināts pie automašīnas durvju paneļa, izmantojot krāsotājiem drošu līmi. Šos deflektorus var arī viegli noņemt. 

Ja meklējat visdrošāko gaisa deflektoru, iespējams, vēlēsieties izvēlēties kanālā iebūvētos vēja deflektorus, jo tie nodrošina patiešām ciešu un stingru montāžu. 

Raksti no tās pašas kategorijas: