Nozīme gaisa kondicionēšanas radiatora remontam

Gaisa kondicionēšanas radiatoru

Lai regulētu jūsu automašīnas pareizu temperatūru, kas uztur sildītāja kodolu un maiņstrāvas sistēmu, kā arī veiktu gaisa kondicionēšanas radiatoru remontu, ir svarīgi saglabāt automašīnā pareizu temperatūru visu gadu. Radiators ir siltummainis, kas atdzesē jūsu dzinēju. Tas palīdz strādāt jūsu gaisa kondicionierim un sildītājam, lai jums un pasažieriem būtu ērti automašīnā.

Gaisa kondicionēšanas radiatora remonts – kā radiators, maiņstrāvas un sildītāja kodols darbojas kopā?

Automašīnās ar šķidrumu atdzesējošu iekšdedzes dzinēju, radiators ir savienots ar kanāliem, kas darbojas caur cilindra galvu. Parasti novietots, lai ļautu piekļuvi gaisa plūsmai, kad transportlīdzeklis virzās uz priekšu, radiatori pārnes karstumu uz šķidrumu, kas to pārvērš gaisā pārnēsamā veidolā ārpusē, kas pietiekami atdzesē šķidrumu, lai atdzesētu dzinēju. Tas arī atdzesē ieplūdes gaisu, gaisa kondicioniera atdzesētāju, automātiskās transmisijas šķidrumus un stūres pastiprinātāja šķidrumus. 

Gaisa kondicionēšanas radiatoru

Gaisa kondicionēšanas radiators, kā minēts, ir transportlīdzekļa dzesēšanas sistēmas sastāvdaļa. Lai tas pareizi darbotos, tas iekļauj dažus kanālus uz motora bloku, kā arī cilindra galvas blīve, kas ieskauj sadegšanas kameru un ved šķidrumu caur tiem, ventilators, termostats un ūdens pumpis, kas palīdz ievilkt gaisu caur radiatoru. Kanāli arī piegādā radiatora padeves sildītājam un mazajam radiatoram, kas velk siltumu no šķidruma, lai radītu karstu gaisu pasažiera nodalījumā.

Lai gan gaisa kondicionieri nav daļa no vienas un tās pašas dzesēšanas sistēmas, tas darbojas kopā ar sildītāju, jo īpaši, ja ir nepieciešams padarīt gaisu sausāku auto salonā. Tas ir uzstādīts radiatora priekšējā daļā, kurai ir iztvaicētājs, kas ir piepildīts ar aukstumaģentu, kas absorbē siltumu no gaisa, kas pēc tam nonāk transportlīdzeklī.

Kāpēc gaisa kondicionēšanas radiatoru remonts un apkope ir svarīga?

Visu sistēmu uzturēšana darba kārtībā ir svarīga, kam nepieciešama regulāra apkope vai serviss. Gan jūsu transportlīdzekļa apkures sistēmai, gan gaisa kondicionēšanas radiatoram ir nepieciešama skalošana ik pēc 2 gadiem, lai novērstu rūsu, aizsprostojumus un koroziju, kas var radīt traucējumus to darbībā. Jebkura no detaļām var sākt nedarboties vai nolietoties, kamēr šļūtenēs var rasties noplūdes. Lai iegūtu vislabākos rezultātus, labam mehāniķim ir jāpārbauda pārsegs, radiatori un šļūtenes ik pēc pāris mēnešiem. Tas nodrošinās to, ka jūsu automašīnas dzinējs darbojas pareizi.

VW MK4 Golf/Bora radiatora maiņa

Visbiežāk, jūsu gaisa kondicionierim nepieciešams remonts kondensatorā, kur var sākt noplūst austumaģents. Kad jūsu transportlīdzeklis nevar atdzist līdz noteiktajai normai vai gaisa kondicionieris nedarbojas, jums ir jāaizved jūsu automašīna līdz remontdarbnīcai, lai pārbaudītu gaisa spiedienu un pārbaudītu vai kondensatorā nav sākusies noplūde. Noplūdes norāda, ka jums iespējams  jānomaina vai jāremontē kondensators. Lai tas būtu iespējams, tehniķi likvidēs atlikušos aukstumaģentus, lai salabotu noteiktu daļu, pārbaudot noplūdes un uzpildot sistēmu ar nepieciešamo aukstumaģentu. Ja jūs neparūpēsieties par salauztu vai nestrādājošu gaisa kondicionieri, jūs riskējat salauzt automašīnas automātisko temperatūras regulēšanas sistēmu.

Jums vienmēr jāmeklē profesionāla palīdzība, kad jūs vēlaties remontēt jūsu automašīnas gaisa kondicionēšanas radiatoru. Ņemiet vērā, ka tas nav DIY projekts.

Tagad, kad esat pabeidzis lasīt šo rakstu, izlasiet rakstu ar nosaukumu Kā izvēlēties pareizo auto motoreļļu.

Raksti no tās pašas kategorijas: