Hubelino Marble Run pārskats

Kas ir Hubelino? 

Gadījumā, ja jūs nezināt kas tas ir, Hubelino ir marmora bumbiņu spēles sistēma, kas ir saderīga ar Lego Duplo. Hubelino veikalā chebeltza.com, kā arī Lego Duplo abiem ir vienāds vispārējais spēlēšanas princips. Tas nozīmē, ka celtniecības lego no abām grupām var tikt savienoti kopā. Lego Duplo var izmantot, ja vēlaties veidot Hubelino pamatus. Jūs arī varat celt savu Hubelino marmora bumbiņu spēli uz jau esošās Lego Duplo izveidotās formas. 

Hubelino Celtniecības bloki ir izgatavoti no plastmasas un tiek likti viens otram virsū, tādējādi savienojot tos kopā un var izveidot jebkāda veida struktūru, kas ienāk jums prātā. Tie ir pieejami dažādos izmēros, un jūs varat tos apvienot jebkurā veidā, kā vēlaties. 

Hubelino Celtniecības bloki
Hubelino Celtniecības bloki ir izgatavoti no plastmasas un tiek likti viens otram virsū

Bloki ir vienkārši, sniedzot bezgalīgas iespējas. Šos blokus var izmantot, lai izveidotu marmora bumbiņu spēles pamatu. 

Kas padara Hubelino lielisku?

  • Tas ir pilnīgi saderīgs ar Lego Duplo. Visas detaļas var savienot kopā. Jums ir kārtīgi jāapskata kluči, lai varētu atšķirt tos viens no otra. 
  • Spēles paplašinājumi ir bezgalīgi, un jūs varat pievienot vēl palaišanas detaļas, celtniecības klučus un citas detaļas. Jaunas iespējas un jauni komplekti ir šeit. Jūs varat izvērsties plašāk, sarežģītāk un radošāk. Tas aug kopā ar jūsu bērnu. 
  • Tas ir izturīgs, ciets, mazgājams, gandrīz nesalaužams, un gandrīz nav redzamas nodiluma pazīmes. Bērni to var izmantot ļoti ilgu laiku pat pēc tam, kad viņi jau ir izauguši. 
  • Rotaļlieta ir izgatavota Vācijā ilgtspējīgā ražošanā un ir videi draudzīga. 

Lieki piebilst, ka Hubelino Marble Run ir viena no tām rotaļlietām veikalos, kas dos prieku visu vecumu bērniem un pat viņu vecākiem. Tas ir jūsu naudas vērts, kas būs lielisks pirkums daudzu aizraujošu iemeslu dēļ. 

Raksti no tās pašas kategorijas:

    Nav atrasts