Vai MSM ir dabisks uztura bagātinātājs?

MSM (metilsulfonilmetāna) priekšrocības

Uztura bagātinātāji ir kļuvuši ļoti populāri mūsdienās, jo cilvēki sāk arvien vairāk sekot līdzi savai veselībai. MSM bieži tiek dēvēts par vienu no veselības nozares slēptajiem dārgakmeņiem. Ja jūs joprojām neesat dzirdējuši par šo apbrīnojamo dabisko uztura bagātinātāju, ir pienācis laiks atklāt, kā tas var palīdzēt uzlabot jūsu veselību.

Īsa definīcija 

MSM ir saīsinājums vārdam metilsulfonilmetānam. Lai gan tā nosaukums ir mazliet garš, jums nav jāuztraucas, jo tas patiesībā ir tikai īpaša daļa no ēdiena. Patiesība ir tāda, ka tā atrodas jūsu ēdiena, kas ēst gatavošanas laikā mēdz iztvaikot.

MSM uztura bagātinātājs
MSM uztura bagātinātājs

Kad sākat lietot to kā uztura bagātinātāju, būtībā, jūs atdodat ķermenim to, ko tas pazaudēja, kad jūs mazgājam, tvaicējat vai gatavojat ēdienu vai darot jebkādas citas darbības ar ēdienu. 

Metilsulfonilmetāna priekšrocības

Zemāk ir minēti daži apgalvojumi, ko iesnieguši cilvēki, kuri jau ir izmantojuši metilsulfonilmetāna kā uztura bagātinātāju. Šie apgalvojumi tiek balstīti uz pētījumiem, kas tika veikti, lai noskaidrotu tā priekšrocības, ko tas var piedāvāt laika gaitā:

  • Ātra un biezāku matu augšana 
  • Gludāka un maigāka āda
  • Samazina alkohola iedarbību 
  • Mazina sāpju izjūtu pēc aktīva treniņa 
  • Samazina locītavu sāpes 
  • Keloīdu rētas kļūst mīkstas un pazūd 
  • Emfizēmas slimnieki atgūst savu plaušu kapacitāti
  • Siena drudžu simptomi samazinās 

Kas padara šo uztura bagātinātāju efektīvu?

Lai jūs saprastu, kāpēc šis uztura bagātinātājs darbojas, pirmkārt, ir svarīgi iepazīties ar to, kā strādā cilvēka ķermenis. Katru sekundi, jūsu ķermenī mirst šūnas un tiek aizstātas ar jaunām. Šūnu nomaiņas procesam ir nepieciešamas divas primārās lietas, proti, C vitamīns un MSM. Ja jūsu organismā trūkst C vitamīns, jaunas šūnas tiek veidotas ar sienām, kas ir plānākas nekā parasti. Ekstremāls piemērs tam, ko ilgstošs C vitamīna trūkums var izraisīt jūsu ķermenī ir skorbuts slimība. Šūnas plīst, jo šūnu sienas ir kļuvušas pārāk plānas.

Video: kolagēna un MSM dzēriens traks matu augšanai!

Ja jūsu ķermenī trūkst metilsulfonilmetānekā pat tad, ja ir bagātīgs C vitamīna daudzums ķermenī, šūnu sienas, kaut arī ir spēcīgas, var būt necaurlaidīgas un stingras. Tā rezultātā var rasties grumbas un smalkās līnijas, keloīdu rētas, zvīņaina āda, artēriju sacietēšana un varikozās vēnas. 

Metilsulfonilmetāns ir sastāvdaļa, kas var padarīt šūnu sienas elastīgas, mīkstas un spējīgas ļaut barības vielām iekļūt un visam sliktajam izgaist. Lai šūnas būtu veselīgas, tai ir jābūt spējīgai veikt turp un atpakaļ apmaiņu ar šūnu sienu palīdzību. Kad toksīni ir izvadīti no ķermeņa un šūnu spiediens tiek izlīdzināts, sāpes pazudīs. Tāpēc lielākā daļa cilvēku apgalvo, ka pēc treniņiem viņi neizjūtu tik lielas sāpes, ja viņu uzturs tiek papildināts ar metilsulfonilmetānu. 

Ir tik daudz ko teikt, bet iekļaujot MSM jūsu ikdienas uzturā, jūs varat izbaudīt visas šīs priekšrocības un jūs uzzināsiet, kāpēc šis ir dabisks uztura bagātinātājs visos aspektos.

Raksti no tās pašas kategorijas: