Ko var un nevar darīt pieaudzējot matus

Pieaudzētajiem matiem

Daudzas dāmas pieļauj vienu un to pašu kļūdu – nespēja pienācīgi rūpēties par pieaudzētajiem matiem, tāpat kā viņas rūpējas par saviem dabiskajiem. Tas nav tāpēc, ka viņām nav nekādas sapratnes par to, kā rūpēties par tiem, bet gan tāpēc, ka viņas nezina kādi ir riski, ja par tiem nerūpējas. 

Nav svarīgi, vai jūs izmantojat sintētiskos matus vai vēlaties dabiskus. Pareizi rūpējoties par jūsu pieaudzētajiem matiem, dos jums pārliecību, ka jums var būt tā ideālā frizūra, ko vienmēr esat vēlējusies sasniegt. 

Izlasiet šo ātro rokasgrāmatu par to, ko jums vajadzētu un nevajadzētu darīt, saistībā ar jūsu pieaudzēto matu kopšanu.

Kā rūpēties par saviem pieaudzētajiem sintētiskajiem matiem 

Ir pieaudzējami sintētiski mati, kas darbojas tāpat kā dabīgi mati. Ja jūs izmantojat zemākas kvalitātes pieaudzējamos sintētiskos matus, pārliecinieties, ka jūs tos nesukājat un neizmantojat karstumu uz tām.

Pieaudzētajiem matiem

Ja jūsu pieaudzētie sintētiskie mati ir augstākas kvalitātes, jūs, iespējams, varēsiet tos maigi ķemmēt ar mīkstu suku un izmantojot zemu karstuma daudzumu uz tiem. Tikai pārliecinieties, ka jūs nepārspīlējat, kad mazgājat jūsu pieaudzētos matus un vienmēr konsultējieties ar savu stilistu, lai zinātu kādu kondicionieri un šampūnu izmantot tiem.

Ți-ar plăcea să ai un machiaj frumos pe lângă o coafură frumoasă? Apoi citiți articolul Vispirktākās preces no Makeup Revolution

Kā rūpēties par saviem dabīgi pieaudzētajiem matiem 

Nav nekas svarīgāks kā lieliska sulfātu nesaturošu šampūna izmantošana, ko varat izmantot pieaudzēto dabīgo matu mazgāšanai. Šāda veida šampūns palīdz aizsargāt gan jūsu pieaudzētos, gan dabiskos matus vislabākajā iespējamajā veidā.

Viena lieta, ko bieži uzskata par pašsaprotamu, neizmantot kondicionieri pēc katras mazgāšanas reizes.  Jūsu dabīgie mati ražo eļļu, kas padara nemitīgu kondicioniera lietošanu nevajadzīgu. Tomēr jūsu pieaudzētie mati nekad nesaņem tādu pašu labumu, un tāpēc ir svarīgi tos nemitīgi mitrināt. Tas novērš bojājumus un saglabā to dabisko izskatu uz ilgu laiku.

MSM (metilsulfonilmetāna) priekšrocības

MSM var izmantot matiem, kad pamanām, ka mati ir sākuši mainīties. Bieži vien mati retina, sāk izkrist, ir sausi vai taukaini, … Vairāk rakstā Vai MSM ir dabisks uztura bagātinātājs?

Pieaudzēto matu kopšanas nozīme 

Nav daudz jādara, lai sabojātu savus pieaudzētos matus, ja nerūpējaties pareizi par tiem. Dažreiz var neieraudzīt negatīvās sekas uzreiz, bet ir risks, ka tie izskatīsies nedabiski, zaudēs krāsu un cietīs no neatgriezeniskiem bojājumiem. 

Ja zināsiet kā parūpēties par pieaudzētiem matiem pirms tos esat iegādājusies, jūs būsiet gatavi, iegādājoties pareizos produktus, kas jums ir nepieciešami. Jūs varat arī plānot, kā jūs mainīsiet savu matu kopšanas rutīnu. Jo ieguldīsiet savu laiku matu pieaudzēšanai, ir svarīgi veikt nepieciešamos pasākumus, lai saglabātu to dabisko izskatu pēc iespējas ilgāk. Tas ļaus jums saņemt pēc iespējas vairāk no jūsu veiktā ieguldījuma un izbaudīt skaistus matus, neraizējoties par nevajadzīgiem bojājumiem. 

Un, lai iegūtu vislabākos rezultātus, vienmēr pārliecinieties, ka izvēlaties tikai visaugstākās kvalitātes matu pieaudzēšanu, lai nākotnē jūs nenožēlotu to.

Vai ieguvāt jaunu tetovējumu? Tad lasiet kā tetovējuma aprūpē.

Raksti no tās pašas kategorijas: