Ko drīkst ēst un dzert, lai labi parūpētos par tetovējumu

Tetovējuma aprūpē

Apsveicam ar tavu jauno tetovējumu! Kas tālāk? Gadījumā, ja to nezini, kad tu iegūsti jaunu tetovējumu ir svarīgi zināt, ko vajadzētu ēst un dzert. Tas nozīmē, ka neatkarīgi no tā, ko tu liec iekšā savā ķermenī, tam arī ir liela nozīme tetovējuma aprūpē.

Nākamā nedēļā pēc tetovējuma iegūšanas, tev ir jāpievērš uzmanība savam uzturam, jo tas var palīdzēt tikt galā ar sāpīgo tetovējuma sadzīšanas procesu. Galu galā, vai tev ir tetovējums vai nav, vitamīni un barības vienas ir nepieciešamas, jo tu vienmēr būsi tas, ko tu ēd.

Tetovējuma aprūpē

Apskati dažus no labākajiem ēdieniem, kam vajadzētu atrasties tavā virtuvē, kad tavs jaunais tetovējums vēl dzīst. 

Tumšā šokolāde

 Kā jau tu zini, tumšā šokolade ir bagāta ar antioksidantiem. Tas ir ideāli piemērots tavai uztetovētajai ādai, jo tas saglabās ādas elastību un mitrinās to, palielinot asins plūsmu, kas plūst tā virzienā.

Tetovējuma aprūpē
Tumšā šokolāde

Labā ziņa ir tā, ka tu arī vari atrast tikpat garšīgu šokolādi, kas piemērota vegāniem, ir bez lipekļiem un bez piena. Bez tetovējuma aprūpes, šokolāde arī sniedz labumu tavai ādai no āras, jo tā rada brīnumus pret sausu ādu un nesen uztetovētās ādas. 

Apelsīnu sula vai apelsīni

Apelsīni un apelsīnu sula, iespējams, ir vieni no labākajiem C vitamīna avotiem, ko var atrast. Tu vari arī lietot dažādus C vitāminu piedevas vairākas dienas pēc jaunā tetovējuma izveidošanas. Tas ir ļoti spēcīgs vitamīns, kas palīdz dziedēt brūces.  Apelsīni ir ideāli piemēroti jūsu ādai, jo tie palīdzēs aizsargāt tavas šūnas no bojājumiem un cīnīties pret vīrusiem, infekcijām tai pašā laikā. 

Brokoļi

Brokoļi, līdzīgi apelsīniem, ir vēl viens lielisks C vitamīna avots, nemaz nerunājot par to, ka tas arī ir dabīgs pretiekaisuma avots. Tas ir pilns ar antioksidantiem un ir labs kauliem, sirdij un holesterīna līmeņa pazemināšanai. Vienmēr ir gudra ideja pievienot brokoļus ikdienas uzturā, neatkarīgi no tā, vai tas ir paredzēts tetovējuma kopšanai vai nē. 

Ananāss

Ananāss ir tropu auglis, kurā ir C vitamīns un tas spēj uzlabot imūnsistēmu. Pēc traumas, ko radījusi tetovēšanas sesija, gan tavs ķermenis, gan prāts jutīsies noguruši un padarīs tevi neaizsargātu pret gripu, saaukstēšanos un infekcijām. Tu arī jutīsies pārguris. Pārtikas produkti, piemēram, ananāsi, ļaus tev justies veselam un enerģiskam. 

Mellenes

Mellenes tiek sauktas par super ēdienu un tam ir labs iemesls. Tiek uzskatīts, ka šajā ogā ir vairāk antioksidantu salīdzinājumā ar citiem augļiem un dārzeņiem. Šie antioksidanti var dziedēt bojātās šūnas un palīdzēt dažādās ķermeņa dziedināšanas formās. 

Ūdens 

Tavs ķermenis sastāv no 60% ūdens, bet tev nepieciešams šos uzkrājumus papildināt regulāri. Pareiza ūdens dzeršana var dot labumu bojātai un sausai ādai. Tas arī uzlabos jūsu garastāvokli, jo pietiekama ūdens dzeršana palīdz cīnīties pret nogurumu. 

Ķiploki

Ķiploki jau tiek izmantoti vairākus gadsimtus, pateicoties tā ārstnieciskajām īpašībām. Tāpat kā citi pārtikas produkti tetovējumu kopšanai, ķiploki var uzlabot imūnsistēmas darbību un novērst iespējamu infekciju. 

Vai vēlaties garāku frizūru? Pēc tam izlasiet rakstu par pieaudzētajiem matiem.

Raksti no tās pašas kategorijas: